Nato, aby sme urobili dobrú selfie, treba oveľa viac ako je len dobrý make up. Selfie sa vo výsledku snažíme rôznymi spôsobmi retušovať, no niektoré to občas zvyknú prehnať. Nechcú si pripustiť, že je tam už tej retuše príliš, no my ostatní to vidíme a to vyvoláva skôr negatívny ako pozitívny efekt. Ako teda na dobrú selfie, bez toho, aby sme sa pri jej tvorení nenarobili, nezabili pri nej veľa času a aby sme nevyšli ako najväčšie zúfalky nápadnou retušou? Ideálne je sa starať o pleť tak, aby sme retuš vôbec nepotrebovali. Tým spôsobom je starať sa o ňu zvnútra a v tomto článku vám ukážem ako sa o svoju starám ja.

Nakoľko mám svoju pleť dosť CITLIVÚ, dvakrát si rozmyslím, aký produkt budem používať. Nedávno som v Yves Rocher uvidela túto novinku, ktorá je zameraná na hydratáciu pleti. Zaujala ma a keďže mám doteraz s touto značkou len dobré skúsenosti, rozhodla som sa ju vyskúšať.

Pleť si síce umývame ráno a večer, no nestačí to nato, aby tých pár kvapiek zabezpečilo hydratáciu pleti po celý deň. Výsledkom je, že naša pleť ostáva unavená, nepružná, nie je dostatočne silná, aby sa dokázala brániť vonkajším vplyvom. Bojuje, je vysilená, zoslabnutá … Teraz cez leto to bude EŠTE HORŠIE, pretože budeme musieť NAVYŠE čeliť vysúšajúcemu slnku, častokrát sme dehydrovaní a taktiež chlór z bazénov nerobí našej pleti najlepšie. Tu prichádza dôvod, prečo je jej hydrátácia taká dôležitá a prečo práve na tom by sme si momentálne tak mali zakladať.

Ak ju posilníme (a teda hydratujeme) bude pevnejšia, vypnutejšia a nebude tak náchylná starnúť rýchlejšie. Ideálne je vybrať si NIE obyčajný krém, ale taký, ktorý má zloženie zamerané PRÁVE na hydratáciu pleti. Ja momentálne používam novinku od Yves Rocher – rad Hydravegetal a musím povedať, že mojej náročnosti pleti naozaj vyhovuje. Pleť ostáva vypnutá a pružnejšia PO CELÝ DEŇ, čomu akosi ešte stále nemôžem uveriť. A práve preto som sa rozhodla vám o ňom napísať.  Ak by ste sa túto novinku rozhodli vyskúšať aj vy, na stránke zdravie.sk prebieha momentálne oňu súťaž, tak ak máte chuť zapojte sa 🙂

viac o mojich nových príspevkoch na Instagrame dezire.eu

 

Author

kjnvky

Write A Comment