Tento rok som s výzdobou vianočného stromčeka a celkovo vianočnej výzdoby začala o niečo skôr. Doma (u rodičov) sme ho vždy zvykli robiť buď tesne pred Vianocami alebo dokonca v deň Vianoc. Prešlo pár dní a bolo po Vianociach. Stromček sme síce mali ešte nejaký čas po tom, no už nebolo to vianočné obdobie.

Teraz keď mám vlastnú domácnosť, povedala som si že stromček a celkovo vianočnú atmošku si chcem užiť práve počas decembra, kedy Vianocami dýcha úplne všetko! … vtedy keď sa pečie, keď si môžeme dať punč na vianočných trhoch, keď sa s ľuďmi o Vianociach rozprávame … Dokáže to byť tak kúzelné … Práve v tomto čase je fajn prísť domov a vidieť tú pravú vianočnú útulnosť domova. Fuu … A tú som sa na byte snažila vyčarovať aj tento rok.

Vianočné dekorácie

Vianočné dekorácie

Vianočné dekorácie

Vianočné dekorácie

Neviem ako to máte vy, no z domu som bola naučená, že sme každé Vianoce mali stromček inej farby. Ja som tento rok zvolila kombináciou baby pink, zlatú a bielu. Mimochodom … milujem naše nikdynekončiace debaty s maminou o vianočnej výzdobe (ako to plánuje ona a ja), ako sa preto dokážeme nadchnúť a rozvádzať ju do najmenších detailov (to je také naše). S tou svojou výzdobou som sa už tradične rozhodla podeliť s vami aj tu na blogu pre prípad žeby vás niečo z toho mohlo zaujať.

Ak vás štýl môjho vyzdobovania zaujal, možno vás zaujme aj to ako u mňa vyzerali Vianoce 2020 alebo Vianoce 2019.

Vianočné dekorácie

Vianoce

Ak ťa moja vianočná výzdoba zaujala, sleduj viac vianočných inšpirácií na mojom Instagrame: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment