Ako som si tak pozerala vianočnú výzdobu z minulého roku, prišlo mi ľúto nepodeliť sa s vami tu na blogu aj o tú tohtoročnú. Navyše po včerajšom uverejnení fotky na Instagrame súdim, že sa vám naša obývačka s vianočnou výzdobou naozaj páči a aj to ma motivovalo pridať vám z nej viac fotiek. V tomto príspevku by som sa s vami taktiež rada podelila o to kde som sa vianočnou výzdobou a taktiež pri zariaďovaní novej obývačky nechala inšpirovať ♥

Zútuľňovať domáce priestory je asi druhá vec, ktorá ma po móde najviac baví. Novú obývačku sme sa rozhodli zriadiť do škandinávskeho štýlu (všetko biele, svetlé, tzv. ikea štýl). Milujem keď je byt svetlý. Biela farba odráža svetlo a tým sa po byte rozlieha ešte viac svetla. Navyše je ľahko kombinovateľná s akýmikoľvek farbami, čiže dá sa k nej zvoliť aj akákoľvek výzdoba. Nemám rada ak je v miestnosti príliš veľa vecí, prehýrených farieb … pôsobí to na mňa rušivo. Pri pohľade na svoj byt chcem mať pocit harmónie, čistoty a ako-takej elegancie. Rozhodla som sa teda pre čisto minimalistický štýl s minimom vecí.


Čo sa týka vianočnej výzdoby – tradičnou červenou som si už prešla niekoľkokrát a povedala som si, že teraz to chce ,,otočiť list“. Chcela som niečo, čo príliš nehýri farbami, nekričí, nie je gýčové … Chcela som, aby to bolo niečo moderné, no zároveň som nechcela prísť o pocit ,,domáckosti“. Ten som sa na stromčeku snažila ,,vynahradiť“ medovníkmi a vyrábanými mašlami z mechoviny. Viac o tom, akými fotkami som sa nechala inšpirovať nájdete v tomto albume. 

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment