to top

TOP 10 JESENNÝCH OUTFITOV Z BLOGU! KTORÉ TO SÚ?

Ahojte. Ak sa aj vy v tomto období prichytíte ako premýšľate nad tým, čo nosiť túto jeseň, vraciate sa späť do tej minulej, čo bolo in vtedy  a podobne. Tak rozhodla som sa pripraviť mojich TOP 10 jesenných outfitov z môjho blogu pre vás na inšpiráciu. Ako som tento príspevok ,,sumarizovala” pospomínala som si, čo všetko vlastne v skrini mám, ,,refreshla” sa mi tak myseľ a ja mám oveľa väčšiu chuť do jesenného tvorenia!

Mám rada elegantné kabátiky, výrazné aj menej výrazné jesenné topánky, rôzne šály a pod. Ak by vás niektorý z týchto outfitov zaujal a chceli by ste si ho pozrieť podrobnejšie nájdete ich v samostatných príspevkoch tu na blogu. Stačí ak si v hornej lište v categories, zakliknete ,,fashion” a už len scrollujete outfit, ktorý vás zaujal. Ako som tieto outfity dohľadávala nečakala som, že ich tu mám až toľko. Začo som samozrejme rada, na každý jeden spomínam rada a každý jeden by som si obliekla znova!

Aj vám sa ťažko premýšľa, čo nosiť na jeseň? Zaujal vás niektorý z týchto outfitov, ktorý by ste si obliekli aj vy? Dajte mi vedieť? 🙂

VIAC O MNE NA MOJOM INSTAGRAME: dezire.eu

Dominika Makarova

  • sizeer

    Tieto oblečenie vyzerajú skvele!

    4. októbra 2018 at 13:08 Odpovedať

Leave a Comment