Nakoľko s mužom veľmi radi cestujeme, prišlo mi príjemné zútulniť byt našimi cestovateľskými zážitkami formou mapy s fotkami. Vzhľadom k tomu, že najviac precestovaného máme v rámci Európy, zo stránky mojecesko.cz som objednala samolepiacu korkovú mapu Európy. Avšak ak ste väčší cestovatelia majú aj samolepiacu korkovú mapu sveta alebo samolepiacu korkovú mapu Česka, ktorá vyzerá tiež celkom zaujímavo. Ukázať vám ju tu na blogu podnietil hlavne fakt, že viacero ľudí z môjho okolia sa o takúto mapu zaujímalo a bola by som rada ak by vám tento článok dopomohol k tomu či si takúto mapu kúpiť. V tomto článku sa teda dozviete ako som pri jej nalepovaní postupovala.

1.Ako prvé som si mapu poskladala na zemi, aby som si vedela predstaviť kde ju na byte môžem umiestniť a ako to bude zhruba na stene vyzerať. Ak sa vám poskladanie zdá byť na prvý pohľad náročné – vôbec nie je. Je k tomu pribalený návod, vďaka ktorému som to do 30 minút mala hotové.

2. Potom som ju postupne začala lepiť na stenu, presne podľa toho ako som ju poskladala. V praxi nalepovanie funguje tak, že zo spodnej časti odlepíte papierik a potom už jednotlivé kúsky lepíte na stenu. Mapa na stene drží pevne. Takto nejako to vyzeralo vo fáze nalepovania.

3. K mape sú pribalené čierne špendlíčky, ktoré som postupne pozapichovala do štátov, ktoré sme navštívili. Medzitým som bola dať vyvolať fotky, ktoré som na mape chcela mať. Ku každej fotke som doplnila mesiac/rok, miesto a štát.

Ďakujem mojecesko.cz za sponzorovanie tohto príspevku. 

A takto nejak to vyzerá v byte 🙂 Ako sa vám mapa páči? ♥

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment