Ak ma sledujete na Instagrame dlhšie tak viete, že zariaďovanie bytu či domu je jedna z mojich najobľúbenejších činností (hneď po móde). ,,Holé“ steny v mojej izbe (u rodičov) mi už dlhšie nedali spávať a lockdown bol ideálny čas to napraviť. V dnešnom článku by som vám rada ukázala ako sa mi izbu podarilo zútulniť dizajnovými obrazmi z Desenio. Dozviete sa aké obrazy som si vybrala, aké iné ma tiež zaujali a čo mi pomohlo pri rozhodovaní. Ak sa vám moje príspevky o bývaní páčia, tak myslím, že aj tento článok bude pre vás zaujímavý.

Som zástanca toho, že človek by sa mal cítiť v domácom prostredí dobre. Keďže táto izba u rodičov patrí výlučne mne, nemusela som pri výbere obrazov prihliadať na názory iných a mohla si ich zvoliť podľa seba. Miesto, kde to už dlhšie zívalo prázdnotou bola stena nad mojím písacím stolom. Keď pracujem nemôžem mať pred sebou nič rušivé, čo by ma vyrušovalo, a preto som vybrala jemnejší dizajn. Zvolila som teda obrazy s názvami Sunkissed SkinScent of roses. Oba so zlatým rámom v rozmere 30 x 40 cm.


Ďalším miestom v mojej izbe, kde to taktiež zívalo prázdnotou bola stena nad posteľou. Ak by sa vám do domácnosti taktiež nejaké obrazy hodili, no neviete aké, mne veľmi pomohli samotné inšpirácie o zariaďovaní priamo na stránke https://desenio.sk. Nájdete tam inšpirácie na rôzne štýly. Ak sa vám páči môj výber obrazov nad posteľou, tak sú to tieto: YSL Fashion Museum so zlatým rámom v rozmere 50×70 cm, Shopping spree so zlatým rámom v rozmere 30×40 cm a Fashion Books v rozmere 30×40 cm.

Tento kútik v mojej izbe je môj najobľúbenejší. Kedysi som si nad gauč vyrobila obrazy svojpomocne a vyzeralo to nejak takto. Avšak mala som pocit ako keby začali doslova chátrať a tak ich bolo treba vymeniť. K výberu týchto obrazov ma inšpirovala bajerovavendula. Na stene mám obrazy s názvami YSL Heels v rozmere 50×70 cm a Lace Set rozmere 50×70 cm.

desenio

Obrazy zvyknem rada premiestňovať tak ako sa mi to páči a niekedy aj kvôli tvoreniu fotiek. Napríklad tento sa mi páči zavesený na stene, ale aj len položený na komode s dekoráciami ♥

Ďakujem Desenio za sponzorovanie tohto príspevku ♥

Páčil sa vám článok? Ak vás niektorý z obrazov zaujal (alebo viaceré) tak s kódom DEZIRE30 máte AŽ 30% ZĽAVU. Pozor – zľava platí LEN v dňoch od 27. – 29.04.2021 a neplatí pre rámy, vybrané a personalizované plagáty. Ak sa pre nákup rozhodnete (či už pre seba alebo ako darček pre niekoho) budem veriť, že urobia takú radosť ako urobili mne ♥

Author

kjnvky

Write A Comment