Outfit si môžte pozrieť aj na tomto videjku: Summer lookbook 2016
šiltovka Cropp Town
tričko Tally Weijl
slnečné okuliare New Yorker
riflové kraťasy Tally Weijl
košeľa Tally Weijl
kabelka Tally Weijl
tenisky Converse
       Milujem streetstyle. Rada sa obliekam elegantne, ale počase je to už nuda a potrebujem svoju fashion niečím rozvášniť – zmeniť, niekedy aj rázne 😮 Nápad na tento outfit som našla na sociálnej sieti We heart it. Streetstyle móda je voľná, človek si oblečie čo chce s tým, hlavne aby sa cítil pohodlne. Tu netreba nijaké pravidlá a hlavnú úlohu zohráva nálada.  Vyznávači tohto štýlu môžte sa inšpirovať na tejto stránke tam nájdete takýchto inšpirácii oveľa viac. Ak sa mi náhodou smejete z okuliarkov úplne chápem, ale teraz sú takéto moderné 😮 A ja som tomu ako inak neunikla 🙂 Do kostola ich síce nenosím, ale takto von v pohodičke. A dokonca mi ani nikto nič nepovie 🙂
             Dnes už nosí každý čo chce s čím chce ako chce a kde chce a to je na dnešnej móde také svetové. Nie je nad to keď sa človek môže obliecť podľa seba, nemusí  hľadieť či ho bude niekto súdiť. Je jedno či je postava taká alebo taká, lebo aj tie najkrajšie rifle môžu vyzerať v nie ideálnej postave úplne famózne 😮 😮 Myslím že, také celebrity to majú v tomto oveľa ťažšie. Neustále sú sledovaní, čo s čím majú oblečené, prečo.. ešte aj, aby som bola kvôli značkám konfrontovaná, tak to nie. No a my ostatní sme v tomto úplne slobodní, nemusíme sa báť, že nás bude niekto pretrásať v novinách, na internete… Môžme si obliecť čokoľvek a nikto si nás ani nevšimne. Hlavné je cítiť sa pohodlne. A to je niečo! Som šťastná, že si v tomto môžem takto slobodne nažívať! Tu je jeden príklad z toho. Ako sa vám páči?
photos by: KANDA production
instagram: dominikamakarova

 

Author

kjnvky

68 komentárov

  1. we heart it je super pro inspiraci 🙂 jednou za čas tam taky mrknu, i když v poslední době čím dál méně skrz čas…
    Fotky jsou totálně úžasné, nadchly mě a outfit to samé!;) souhlas s tím, že člověk může nosit x věcí:)

    Somethingbykate

  2. I really like this street styling…amazing jeans and top…this outfit reminds me of the nineties. You look stunning.

  3. Pěkný outfit, miluji tenhle styl oblékání. LookBook jsem zhlédla a musím říct že se povedl, úplně jak reklama na nějakou kolekci.

Write A Comment