V minulosti to bolo tak, že vždy keď ma niekto oslovil na spoluprácu prijala som ju. Bolo mi takmer jedno, čo to bolo veď hlavne, že som to mala zadarmo nie? Avšak keď som z toho vytriezvela zistila som, že častokrát tú zadarmo vec som vlastne doma ani poriadne nevyužila, nad vytvorením príspevku som strávila príliš veľa času, ktorý som mohla venovať na nejaký užitočnejší článok a častokrát by sme my blogerky mali ukázať produkt v pozitívnom zmysle slova.  A tak som vlastne propagovala produkt, s ktorým stotožnená ani poriadne nebola. Teraz už viem, že to bola chyba, no koho by neovplyvnila myšlienka, že máte niečo zadarmo? Len tak, len za odpropagovanie na blogu?

DSC07269

PHOTOS BY: Tomáš Pokorný

unnamed

Avšak skúsenosti robia človeka. A tak som sa aj ja už naučila, že svoj drahocenný čas si dobre rozmyslím na aký post ho využijem. Cieľom je, aby bol, čo najviac pre vás osožný. A viete, nie vždy vytvorenie kvalitného príspevku zaberie len cvak cvak na ulici. Jeden kvalitný post zahŕňa vyhľadanie myšlienky, aký outfit by vás mohol zaujať, následne styling  – zohnať všetky potrebné veci k outfitu, ak chcem kvalitné fotky – tak hľadanie fotografa a následne fotenie, fotograf musí fotky upraviť a nakoniec vytvorenie samotného blog postu, ktorý by tiež mohol mať nejakú štruktúru a úpravu. Vymyslieť osožný článok tiež nie je ,,med lízať“ a postovať to tak, aby vás to zaujalo, aby ste si na príspevok klikli a ešte si aj niečo z neho zobrali dá vlastne celkom zabrať. A teraz máte robiť toto všetko pre produkt, ktorý vlastne nepotrebujete? Preto dnes už prijímam naozaj len tie spolupráce, ktoré viem, že sú naozaj prínosom a len tie, s ktorých produktmi som naozaj presvedčená. Dokonca som rada, že už u mňa nezaváži ani to ak je produkt drahší a ktorý by som si dovoliť nemohla. Ak nie je osožný pre mojich čitateľov nezáleží mi na ňom.

unnamed (2)

DSC07345

DSC07325

OUTFIT

Môžu byť outsideri IN? … tá móda, ktorá bola kedysi vyčleňovaná je dnes vyhľadávanou. Prekvapivé? Odpudivé? Žiadané! :-* Svet módy láme mýty a nám neostáva iné len to vedieť prijať. Alebo prijať to a ukázať, čo v nás je a vyraziť v tom do ulíc. Čím viac ,,od veci“ kúskov a spolu tým lepšie! Tak napríklad túto sukňu by som si za normálnych okolností kvôli svojmu lesku obliekla skôr niekde na večer. To by bolo, ale keby som chcela byť nudná. V tomto poste som chcela byť odvážnejšou a dokázať spojiť veci, ktoré by iného človeka na prvý kuk nenapadli dať dohromady. Divoký vzor na tričku s lesklou elegantnou sukňou, okuliare s priesvitnými sklami a obyčajnými teniskami – to je presne to, čo hovorí o zmiešaných pocitoch. U outsidera je to: Voľba výraznej sukne – chcem sa vyskúšať obliekať žensky, voľba trička s divokým vzorom – ,,nebojím sa“, obyčajné plátenné tenisky – ,,chcem ostať nepovšimnutá“ a okuliare – nosiť ich nechcem, no musím. Každá jedna vec je akokeby z iného súdku a predstavuje v skutku odlišné pocity a ich zmietanie sa a to sa vie takto prejaviť na outfite. Pri tomto štýle je super to, že tu nenájdeme žiadnu komerciu, žiadne pravidlá… nič, čo by veľavravne hrotilo situáciu. Dnes sa nosí voľnosť a ak vieme túto odľahčenosť vniesť aj do oblečenia a vyjsť si v tom do ulíc tak, aby sme sa v tom cítili svoji – máme vyhraté. Koniec koncov móda je hra, v ktorej si pravidlá určujeme my. No nie?

DSC07348

GET THE LOOK!

tričko H&M

sukňa Bershka

imidžové okuliare H&M

čierne tenisky Bershka

DSC07337

pozri si úspešnosť tohto outfitu na mojom Instagrame: @dominikamakarova

 

Author

kjnvky

14 komentárov

  1. Veľmi pekný outfit! 🙂 Mne sa veľmi páčia tričká na tento rock-motorkový štýl 🙂 Môj otec je veľký rockový fanúšik, jedné Vianoce som mu kúpila Iron Maiden triško, no a trikrát hádaj kto ho teraz nosí najviac….:D

  2. Přesně z těch důvodů co píšeš bych focení outfitů nezvládala. Teda, nejsem ani žádná super módní bloggerka, ale je to prostě těžké a máš můj obdiv 🙂

Write A Comment