Po čase vás opäť vítam pri tomto type článku, ktorý som dávnejšie praktizovala každý mesiac. Vždy som v ňom zhrnula, čo všetko som zažila, kde som bola, aké posty boli za daný mesiac najúspešnejšie a mnoho iných zaujímavých vecí. V tomto článku sa posnažím zhrnúť vám to najpodstatnejšie/najzaujímavejšie s čím som sa za november ,,stretla“ a takisto vás oboznámim s mojimi plánmi na december. Ak vás to zaujíma, čítajte 🙂

1.Vizáž od tej najšikovnejšej z najšikovnejších – evasuchterovaart

Mám samozrejme veľké sny, no mám aj tie menšie (reálne), za ktorými sa snažím vždy ísť, odhliadnuc od všetkého, čo ma k nim brzdí. Začiatkom novembra sa mi podarilo navštíviť moju najobľúbenejšiu vizážistku v Galante. Galanta nie je odo mňa blízko, no jej práca je naozaj úchvatná a tak som za ňou vycestovala a nevedela sa dočkať, kedy vám túto žienku na svojom Instagrame predstavím, resp. jej prácu. K nášmu stretku musím povedať aj to, že už dlho som nestretla niekoho tak emancipovaného ako je ona. Evka je veľmi šikovná, ide si za svojím a nezastaví ju nič. Takíto ľudia sú pre mňa ozajstným vzorom a ja jej v tom držím prsty.

pozri úspešnosť tohto príspevku na Instagrame: TU a na Facebooku: TU

2. Dlhoočakávaný výlet do Prahy konečne vyšiel

V Prahe som už bola niekoľkokrát, no naposledy to bolo dávno a mne sa prirodzene rozšíril wishlist miest, ktoré som v Prahe chcela navštíviť. Dlho sa nám tam nedarilo ísť až teraz v polke novembra to konečne vyšlo. O tom, čo všetko Instagramovo fotogenické som chcela v Prahe navštíviť a čo všetko mi vyšlo ste si už mali možnosť prečítať v tomto článku. 

pozri kde bol tento príspevok fotený TU

3. Podarilo sa mi navštíviť známu kaviareň Chloe 

Kaviareň Chloe so známou kvetovanou stenou bola na mojom wishliste snáď ako prvá spomedzi iných miet. Dostať sa tam však taká malina nebola. Náš hotel bol od nej vzdialený pomerne ďaleko a nám neostávalo iné len sa ku nej dopraviť pešo či spojmi. Počasie nám taktiež veľmi neprialo. V deň keď sme sa tam vybrali riadne prituhlo a tak som sa musela naobliekať o niečo viac ako inokedy. To však komplikovalo moje plány urobiť si fotku s pekným oblečením. Avšak nejako sa mi s tým podarilo sa vysporiadať a výsledok (s hrubším svetrom) ste mohli vidieť na mojich sociálnych sieťach. Aby som však nezabudla, ani urobiť si peknú fotku v kaviarni nebolo ,,med lízať“. Prečo? Aj to o si môžete prečítať v článku, ktorý som spomenula vyššie.

pozri úspech fotky na Instagrame: TU

4. Nadviazala som spoluprácu so šikovnou slovenskou dizajnérkou šperkov Petrou Toth

Spolupráca vznikla tak, že Peťa hľadala ambasádorky, ktoré by prezentovali jej značku na svojich sociálnych sieťach a tým sa jej tvorba dostala do širšieho povedomia ľudí. Nakoľko mi jej produkty, práca a postoj k nej vždy inklinovali, rozhodla som sa ju osloviť. Peti som predstavila svoju prácu (ako fotím svoje fotky), jej sa to páčilo, dohodli sme podmienky a tak spolupráca vznikla. Momentálne máte možnosť vidieť na mojom Instagrame zopár z jej produktov, ktoré som sama vybrala a ktoré sú podľa môjho názoru top. Ak ste zvedaví, aké iné skvosty z jej tvorby som nafotila, ako aj to akým spôsobom, pozrieť môžete: tutu a tu.

zisti ako sa tento príspevok páčil na Instagrame ostatným TU

5. Konečne sa ku mne dostal opasok s dizajnom Gucci

Ani nejdem spomínať ako dlho som si priala tento opasok mať. Na Instagrame ma denne ,,týrali“ krásne outfity práve s týmto opaskom a ja som mala stále hlavu v smútku z toho, že ho nemám. Vďaka však ďalšej blogovej spolupráci ho už mám a momentálne premýšľam, ktorý z tých všetkých inšpiratívnych outfitov s ním (ktoré ma nadchli) vám ukážem ako prvý. Prezradím aj ,,tajomstvo“. Veľmi by som vám ho chcela nafotiť v štýle, ako udávam nižšie – s béžovým kabátom. Avšak ten momentálne stále hľadám tak som ešte sama zvedavá ako sa to vyvinie.

pozri ako sa tento opasok páčil na Instagrame iným TU

fotka patrí mademoisellechic

6. Zohnala som hľadaný dlhý béžový pulóver

Môže sa zdať, že ide o úplne obyčajný pulóver, no pre mňa až taký obyčajný nie je. Je neutrálnej farby – môžem ho nosiť takmer ku všetkému. Má super dĺžku (pod zadok) a teda ho môžem nosiť tak ako k rifľom tak aj k legínam (zatepleným samozrejme). Páči sa mi aj jeho voľnejší strih, ktorý mi dovoľuje si pod neho obliecť tielko, nič nie je vidieť a mne je tak teplejšie. V neposlednom rade je super aj jeho ,,rolák“ vďaka, ktorému si nemusím so sebou brať šál. Na Answear ho mali nejaký čas v zľave, no momentálne ho už nemajú. Majú ho však v modrom a nad tým, tiež už trochu premýšľam.

pozri či sa tento pulóver páči aj iným TU

7. Zúčastnila som sa veľkolepého Mercedes eventu

Keď som tam šla veľmi som sa modlila, aby to nebolo príliš honosné. Avšak bolo. Takže som si dospievala – v duchu som si povedala. Po príchode nás uvítali s welcome drinkom, v ktorom bolo prosecco. Aby som nezabudla – už len ako sme zaparkovali prechádzali okolo nás také autá, na ktoré nebudem mať do konca života. Ako sme vstúpili do miestnosti (mimochodom showroom Mercedesu v Lamači) všade naokolo boli len samí kravaťáci. V takejto spoločnosti sa cítim väčšinou dosť neisto, nakoľko sa v takej nepohybujem. Nie, že by som neverila, ale predsa len … Hlavným programom tohto eventu bolo predstavenie nového modelu Mercedes AMG-GT, ktorý môžete vidieť aj nižšie na fotke. Veľa fotiek z tohto eventu nemám, no ak ma sledujete na Instagrame tak v Instastories ste mohli vidieť viac z mojich dojmov z eventu ako aj to ako to tam celé vyzeralo. Ak by ste boli poniektorí zvedaví ako som sa vychystala (čo som si obliekla) tak prikladám fotku, kde je aspoň sčasti vidieť ako som bola upravená. Viac sa mi bohužiaľ nepodarilo. S outfitom som bola spokojná, bolo to elegantné a myslím, že sa to k akcii aj hodilo. Aj toto prispelo k tomu, že som sa už potom necítila taká neistá, uvoľnila som sa a akciu si dokonca užila.

8. Zmeny v súkromí

V poslednom čase sa udiali nejaké zmeny v mojom osobnom živote. Za iných okolností by som ich s vami hneď zdieľala, avšak pri tomto cítim, že si to chcem nechať pre seba. Toto spôsobilo aj to, že už nie som natoľko aktívna na sociálnych sieťach – nepridávam toľko príspevkov a instastories – ako ste si už mohli poniektorí všimnúť. Nie je to však tým, že by ma to prestalo baviť, baví ma to stále rovnako. Je to niečím iným, o čom písať teraz nechcem … Možno však časom, keď to tak budem cítiť vám o tom napíšem.

9. Populárne guličkové svetre na Instagrame domka!!!

Tieto svetre vnímam na Instagrame už istý čas ako celkom populárne. Láska k nim však rástla postupne. Popravde, nikde v obchodoch som ich  nevidela a nakoniec som ich našla v čínskom obchode. Keďže som nevedela odolať, kúpila som si dve farby – sivú a ružovú. Mimochodom, volám ich ,,guličkové“ kvôli ich rukávom. Obľúbila som si ich nielen kvôli ich dizajnu, ale aj tým ako sa do nich môžem zabambušiť. Aby ste mali predstavu, o ktorých hovorím, prikladám fotku jedného z nich, ktorú som tiež postovala u mňa na Instagrame. Inak nedá mi nespomenúť, ako som sa už nedávno cítila až trápne ako veľa fotiek vám s nimi postujem, avšak verte, že to je len tá radosť z nich … Neviem to inak vysloviť.

pozri koľkým ľuďom sa páčila táto fotka na Instagrame TU

10. Konečne som vyskúšala lak drahšej značky

Aj keď sa snažím tešiť vždy a zo všetkého, poslednou vecou za reč stojacu na blogu je tento červený lak od Dior. O tom, prečo som ho chcela vyskúšať a či sa cena rovná kvalite ste si mohli prečítať v tomto článku.

Tak toto je v skratke môj november ,,se vším všudy“. Snažím sa nikdy neriešiť negatívne veci, byť pozitívna a obklopovať sa len dobrým. Verím, že sa mi to podarilo preniesť aj do tohto článku. Keď sa nato vlastne teraz tak vcelku pozerám, mám pocit, že toho bolo celkom dosť. V decembri si myslím, že už toho toľko asi nebude a tak nebude o čom písať. Ak by ste však predsa len boli zvedaví napríklad nato ako budem v decembri tráviť Vianoce alebo kde budem na Silvestra tak mi dajte vedieť a článok prichystám. Bol pre vás zaujímavý tento článok? Zaujalo vás niečo z toho špeciálne?

Author

kjnvky

Write A Comment