to top

Rok 2017 sa stal pre blog prelomový! Prečo?

Ak môj blog už nejaký ten čas sledujete prišlo mi na mieste vás oboznámiť či sa môj blog niekde posúva, či je môj blog žiadaný, s akými známymi značkami som spolupracovala, na aké známe eventy ma blog dostal, či sa dostal do nejakých médií a pod. Ak vás toto zaujíma čítajte ďalej 🙂

Rok 2017 – spolupráca s viac ako 50 – módnymi značkami z fashion a beauty oblasti. Okrem toho, že som spolupracovala s takými ako H&M, Zara, Tally Weijl, Stradivarius, Lindex a rôzni iní si môj blog v roku 2017 všimli aj BourjoisCentralBratislavaCCCDeichmann,Intimmissimisvetevity.sk, a rôzni iní. S kým všetkým som spolupracovala nájdeš na blogu v sekcii Collaboration.

Október 2017 – blog si všimol magazín Evita – za svoj ďalší (pre mňa) veľký úspech v roku 2017 považujem aj napísanie článku pre web Evity. Ako článok vyzeral sa dozvieš TU. A aké som mala z neho pocity sa dočítaš TU.

Rok 2017 bol pre mňa prelomový aj skrz to, že blog presiahol hranicu 12 000 followerov. Vďačím tomu hlavne vďaka vašej podpore na sociálnych sieťach – na Facebooku a na Instagrame. Dosiahnuť takýto počet počas 3 rokov je pre mňa naozajstný úspech, veľmi si to vážim a ďakujem zato!

Pri fotení outfitových článkov na blog alebo aj skrz instagramové fotky dbám nielen nato, čo mám oblečené, ale aj o svoju vizáž a vlasy. Moja záľuba v beauty svet prerástla natoľko, že uvažujem o možnosti poskytovania služieb – robenia účesov a vizáže pre tých, ktorým sa moja práca páči. Na pár zákazníčkách som si to už mala možnosť vyskúšať a mám chuť sa v tom zlepšovať.

August 2017 – keď som bývala u nás v Častkovciach (častejšie) vždy som túžila spoznať iné módne blogerky mať sa s nimi o čom porozprávať, lenže v okolí som nikoho takého nepoznala. V auguste 2017 som bola pozvaná na blogerský trip, ktorý organizoval Deichmann, kde som mala možnosť spoznať blogerky: Lenku zo Stylemon blogu, Mirku z Blond Zebras blogu a Drew DREWS BEAUTY blogu. Všetko sú to šikovné blogerky, ktoré na sebe makajú. Najlepšie na tom bolo to, že sme mali kopec spoločných tém a konečne sa nikto neudivoval keď som tvrdila, že dobrú fotku robím aj hodinu 😀 Viac o tomto tripe TU.

Apríl 2017 – pozvanie na Bratislavské módne dni, kde som sedela myslím v 2. alebo 3.rade. Všetko by bolo fajn dokedy som tam neuvidela zopár ,,celebrít”. Zrazu som sa začala cítiť neisto, a tak … alebo načo budem o tom písať, článok o tom je TU 🙂

August 2017:  Nakoľko bol blog celkom sledovaný, ľudia mi často písali o rady ako sa obliekať a aj moje oblečko bolo žiadané (ľudia sa pýtali skadiaľ oblečenie mám), vzbĺkla vo mne myšlienka vytvoriť blogu vlastný eshop s oblečením a skúšať tak vytvárať vlastnú módnu značku. Na Slovensku ešte stále pre niektorých nonsens, no v zahraničí je to už úplne bežné. Som pre to nadšená a momentálne môžem povedať, že sa mi celkom darí. Za krátky čas má eshop veľa pozitívnych recenzií, počet followerov stále narastá, oslovujú ma známe značky a štatistiky stúpajú 🙂

Tak takto nejak vyzeral môj rok 2017 z hľadiska posunu. Teším sa z každej jednej príležitosti, všetko mi veľa dalo. Čo sa týka mňa – som veľký pedant, detailista a nikdy nie som s ničím spokojná. Vo svojej práci som náročná a vyžadujem vždy maximum. Neuspokojím sa s hocičím. Čo prinesie rok 2018 a či budem v tom, čo momentálne robím vytrvalá ukáže čas, moja šikovnosť a vaša podpora. Teším sa na to!

 

Dominika Makarova

 • Viki

  mala si naozaj úspešný rok 🙂 páči sa mi, že si nám to takto zhrnula.. držím palce nech sa ti darí stále viac a viac !

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  8. februára 2018 at 11:27 Odpovedať
 • Zuzana Barkova

  Super Domi, som rada ze sa ti tak dari. Vyzera to na velmi uspesny rok, tak ti prajem aby tento aktualny siel v jeho slapajach a darilo sa ti velmi aj s vlastnou znackou.
  Zrzkastyle

  9. februára 2018 at 15:35 Odpovedať
 • Evelin

  Ahoj Dominika, ja ťa sledujem od tvojho začiatku a musím povedať že si sa veľmi posunula 😉 Mňa by ale zaujímalo čo bolo v tvojej blogovej kariere take prelomove čo ťa najviac posunulo alebo čo si zmenila že sa ti začalo dariť a ľudia ťa začali viac sledovať. 😉 prajem ti naďalej veľa úspechov 🙂

  9. februára 2018 at 20:10 Odpovedať
 • Konvalinka

  Wau, máš toho teda dosť veľa za sebou! Nech sa ti darí aj naďalej minimálne takto dobre a ešte viac 🙂

  Lily of the valley / Svet Podľa Kokvalinky

  10. februára 2018 at 12:42 Odpovedať

Leave a Comment