Ak môj blog už nejaký ten čas sledujete prišlo mi na mieste vás oboznámiť či sa môj blog niekde posúva, či je môj blog žiadaný, s akými známymi značkami som spolupracovala, na aké známe eventy ma blog dostal, či sa dostal do nejakých médií a pod. Ak vás toto zaujíma čítajte ďalej 🙂

Rok 2017 – spolupráca s viac ako 50 – módnymi značkami z fashion a beauty oblasti. Okrem toho, že som spolupracovala s takými ako H&M, Zara, Tally Weijl, Stradivarius, Lindex a rôzni iní si môj blog v roku 2017 všimli aj BourjoisCentralBratislavaCCCDeichmann,Intimmissimisvetevity.sk, a rôzni iní. S kým všetkým som spolupracovala nájdeš na blogu v sekcii Collaboration.

Október 2017 – blog si všimol magazín Evita – za svoj ďalší (pre mňa) veľký úspech v roku 2017 považujem aj napísanie článku pre web Evity. Ako článok vyzeral sa dozvieš TU. A aké som mala z neho pocity sa dočítaš TU.

Rok 2017 bol pre mňa prelomový aj skrz to, že blog presiahol hranicu 12 000 followerov. Vďačím tomu hlavne vďaka vašej podpore na sociálnych sieťach – na Facebooku a na Instagrame. Dosiahnuť takýto počet počas 3 rokov je pre mňa naozajstný úspech, veľmi si to vážim a ďakujem zato!

Pri fotení outfitových článkov na blog alebo aj skrz instagramové fotky dbám nielen nato, čo mám oblečené, ale aj o svoju vizáž a vlasy. Moja záľuba v beauty svet prerástla natoľko, že uvažujem o možnosti poskytovania služieb – robenia účesov a vizáže pre tých, ktorým sa moja práca páči. Na pár zákazníčkách som si to už mala možnosť vyskúšať a mám chuť sa v tom zlepšovať.

August 2017 – keď som bývala u nás v Častkovciach (častejšie) vždy som túžila spoznať iné módne blogerky mať sa s nimi o čom porozprávať, lenže v okolí som nikoho takého nepoznala. V auguste 2017 som bola pozvaná na blogerský trip, ktorý organizoval Deichmann, kde som mala možnosť spoznať blogerky: Lenku zo Stylemon blogu, Mirku z Blond Zebras blogu a Drew DREWS BEAUTY blogu. Všetko sú to šikovné blogerky, ktoré na sebe makajú. Najlepšie na tom bolo to, že sme mali kopec spoločných tém a konečne sa nikto neudivoval keď som tvrdila, že dobrú fotku robím aj hodinu 😀 Viac o tomto tripe TU.

Apríl 2017 – pozvanie na Bratislavské módne dni, kde som sedela myslím v 2. alebo 3.rade. Všetko by bolo fajn dokedy som tam neuvidela zopár ,,celebrít“. Zrazu som sa začala cítiť neisto, a tak … alebo načo budem o tom písať, článok o tom je TU 🙂

August 2017:  Nakoľko bol blog celkom sledovaný, ľudia mi často písali o rady ako sa obliekať a aj moje oblečko bolo žiadané (ľudia sa pýtali skadiaľ oblečenie mám), vzbĺkla vo mne myšlienka vytvoriť blogu vlastný eshop s oblečením a skúšať tak vytvárať vlastnú módnu značku. Na Slovensku ešte stále pre niektorých nonsens, no v zahraničí je to už úplne bežné. Som pre to nadšená a momentálne môžem povedať, že sa mi celkom darí. Za krátky čas má eshop veľa pozitívnych recenzií, počet followerov stále narastá, oslovujú ma známe značky a štatistiky stúpajú 🙂

Tak takto nejak vyzeral môj rok 2017 z hľadiska posunu. Teším sa z každej jednej príležitosti, všetko mi veľa dalo. Čo sa týka mňa – som veľký pedant, detailista a nikdy nie som s ničím spokojná. Vo svojej práci som náročná a vyžadujem vždy maximum. Neuspokojím sa s hocičím. Čo prinesie rok 2018 a či budem v tom, čo momentálne robím vytrvalá ukáže čas, moja šikovnosť a vaša podpora. Teším sa na to!

 

Author

kjnvky

4 komentáre

  1. Super Domi, som rada ze sa ti tak dari. Vyzera to na velmi uspesny rok, tak ti prajem aby tento aktualny siel v jeho slapajach a darilo sa ti velmi aj s vlastnou znackou.
    Zrzkastyle

  2. Ahoj Dominika, ja ťa sledujem od tvojho začiatku a musím povedať že si sa veľmi posunula 😉 Mňa by ale zaujímalo čo bolo v tvojej blogovej kariere take prelomove čo ťa najviac posunulo alebo čo si zmenila že sa ti začalo dariť a ľudia ťa začali viac sledovať. 😉 prajem ti naďalej veľa úspechov 🙂

Write A Comment