Občas sa tak veľmi snažíme nájsť vychytané kúsky, aké majú iné ženy, tak veľmi si dávame záležať na vzhľade až akosi zabudneme, kde sú vlastne tie hranice a stane sa, že ani poriadne nevieme kedy sme ich už prekročili a skončíme s predĺženými vlasmi, umelými mihalnicami, kyselinou hyaluronovou v perách, umelými prsiami a neviem čím všetkým možným. Vždy keď počujem alebo vidím nejakú ženu, ktorá je týmto veciam naklonená som vďačná Bohu, že ja takto nezmýšľam a dúfam, že ani takto zmýšľať nebudem. Už zo skúseností viem, že predĺžené vlasy aj tak raz ,,opadajú“, že tá umelá krása je len navonok a často sa za ňu skrývajú ženy, ktoré sa nevedia vysporiadať s vlastnými nedostatkami, mysliac si, že toutou cestou uspejú.

DSC_8573

photos by: Dagmar Lančarovičová

unnamedDSC_8574

šaty Justplay.com

DSC_8618košeľa Justplay.com

DSC_8522

biele ponožky Justplay.com, tenisky Deichmann

DSC_8529

nabytok4

Ja osobne to nikomu nezazlievam ak to niekomu dokáže zvýšiť sebavedomie tak prečo nie.  Zaujať niečím umelým však vie už dnes každý, no koľko z nás je takých, ktorí vedia zaujať svojou prirodzenosťou, resp. tým čo nám bolo dané? Preto sú pre mňa inšpiráciou ženy nie tie vyumelkované, čo (často) majú v hlave prázdno alebo iba svoju krásu, ale tie ktoré vedia, že ich čaro sa skrýva niekde inde ako v drahých šatách. Spoznala som veľa báb, ktoré boli oblečené úplne jednoducho, no svojím vyžarovaním ma dokázali zaujať tak ako žiadna vyumelkovaná bábika. Teším sa, že takto zmýšľam, pretože sa takto cítim omnoho slobodnejšie.

DSC_8400

DSC_8607

Outfit

Od tohto sa odvíja aj môj dnešný outfit. Ide vlastne o úplne jednoduchý outfit, kde obyčajné šedé šaty dotvára výrazná modročervená košeľa, ktorú môžem nosiť na viac spôsobov a stále to bude vyzerať super. Keďže košeľa, ktorú mám na sebe pozvoľne rozopnutú sa nesie v nejakom nenútenom štýle, od toho sa odvíja aj nie až tak decentný, no zato skôr hravý drdolík na vrchu hlavy. Mohla som si dovoliť trendy okuliare s väčšími sklami a tiež tenisky, ktorých štýl asi najviac tomuto outfitu pritakáva. Keďže som to celé chcela trochu okoreniť, zvolila som do tenisiek biele ponožky, vďaka čomu outfit nepôsobí obyčajne. Týmto outfitom chcem tiež ukázať, že nepotrebujeme drahé značky na sebe, aby sme vedeli zaujať a vyzerá to sympaticky. Nemyslíte?

DSC_8571

DSC_8290-550x550

15

viac nových príspevkov na mojom profile na Instagrame @dominikamakarova

Author

kjnvky

5 komentárov

  1. pekný outfit aj celý článok, super zamyslenie 🙂 podobne ako ty mám vo väčšine ,,vylepšených“ prípadov pocit, že úpravami tela niečo maskujú 🙂

    Sabi z blogu Beautiful savage

  2. Moc pěkný outfit :). Takový, že bych si ho na sebe vzala i já. Měla sem období, kdy jsem košile nosila 24/7, hlavně kostkované. Teď když už košile tak se snažím vybrat „originálnější“ vzor – proužky, puntíky, kytičky ale taky čas od času obleču kostkovanou klasiku :). Jinak tento vak mám taky, ale teda v mnohem horším stavu, protože jsem ho minulé a předminulé léto nosila pořád 😀 teď si ho beru, když vím, že se bude někde válet a nechci si ušpinit světlá batoh.

    • Dominika Makarova Reply

      😀 😀 noo ja mám tento batoh veľmi rada a tiež ho so sebou všade nosím, no už si budem musieť nájsť nejaký iný, pretože tento už tiež začína dochádzať 😀

Write A Comment