Sú blogerky, ktoré poznám chvíľu, zopárkrát som si na ne klikla, prečítala si ich slohy, pozrela fotky … ale po čase ma prestali baviť, možno pre ich opakované pózy, pre stále rovnaký pohľad, pre rovnaký štýl … A sú blogerky, ktoré sledujem už fakt, že roky a keď si na ne kliknem aj každý deň, nikdy ma neprestanú udivovať, pre ich nové nápady, tipy, pre ich krásu, pre to čo nosia, pre to ako žijú … Vyžaruje z nich niečo, čomu sa dnes hovorí charizma.
Ja som si povedala ak nemám robiť blog s nadšením … ak nemám prísť s niečím inšpiratívnym alebo zaujímavým … tak nech ho radšej nerobím vôbec.

Nech sa páči dnešný konečne poriadny zimný outfit s mega úžasným kožušinovým kabátom, do ktorého som sa na prvý pohľad naozaj zamilovala. Cítila som sa v ňom ako ozajstná pani a tie pohľady okolo mňa na mňa som si naozaj užívala.

 

 

 

 

Za prekrásne fotky ďakujem šikovnej fotografke Katke Nedoroščíkovej, ktorej tvorbu si môžete pozrieť TU. Ak vás tento kabát zaujal, viac si o ňom môžete prezrieť na eshope ZOOT.

Ďakujem, že ste si pozreli môj príspevok a budem rada ak mi zanecháte koment ako sa vám tento kabát páči, či by ste ho tiež brali všetkými desiatimi a či som to dobre zladila so zvyškom oblečenia 🙂

Author

kjnvky

31 komentárov

 1. Oči robia človeka krásnym 🙂 Boli prvé čo som si všimla. Krásne fotky, postava, prostredie! Palec hore! 🙂
  Ak by si mala čas, skoč na môj blog a ohodnoť ho, budem si to vážiť 🙂
  Have a good day
  Andy

 2. Ano, charizma je poměrně důležité, mě baví také nové věci a číst o něčem stejném stále dokola mě občas také nebaví, i když na druhou stranu chápu, že někdy jsou blogerky i z některé věci tak unešené, že prostě nejde se o tu radost z věci také podělit, i když už se o to podělilo spoustu lidí předtím. Všechno má své pro i proti a občas je třeba kouknout se na to i z jiného úhlu pohledu, ale originální blogerky a bylogerky, které mají charizma jsou pro mě skvělou inspirací 🙂

  Jinak ten kožíšek je úžasný! Miluju kožíšky 🙂

 3. Krásné fotky. Kabát je nádherný, velmi ženský a elegantní. Na ulici v něm určitě vynikneš, protože jej nemá každá. Oceňuji k němu i volbu elegantních rukavic, jsou skvělým doplňkem.
  CHIC Adriana

 4. ahoj tu modnablogerka.shmu … Veľmi pekný kabát a aj čížmi, ale namiesto kožených rukavíc skôr pletené kedže winter a menšiu kabelku, ale ináč supiš pupiš… Ažo

Write A Comment