V dnešnom článku by som sa s vami rada podelila o môj malý posun, čo sa týka postavy. Možno cez oblečenie to až tak vidno nebolo, no vždy keď som sa dala do plaviek, vedela som, že mám veľa toho, čo zlepšovať. A myslím, že aj na fotkách to je vidieť. Fotka pred je z obdobia Vianoc (december 2021) a fotka po je fotená v týchto dňoch. Na úplnom výsledku ešte musím popracovať, no spokojná som už aj za toto. Ak vás zaujíma ako sa mi to podarilo, čítajte.

Infrashape – ako funguje?

Ak ma na Instagrame sledujete, tak ste si možno všimli, že som sa vám zopárkrát zmieňovala o Infrashape. A práve vďaka nemu sa mi podarilo schudnúť. Ide o ležatý inovatívny bicykel, kde je uzavretá polovica tela (od drieku nadol) v stroji, v ktorom po celý čas pedálujete. Aby chudnutie bolo ešte efektívnejšie, v stroji je zvyšená miera tepla a tým, že pedálujete v igelitových nohaviciach (ktoré teplo zadržiavajú) potíte sa/spaľujete omnoho viac. Pre lepšiu predstavu prikladám video.

Infrashape

Ja som na tento stroj chodila cca 2-3 do týždňa počas 2-3 mesiacov. Pričom 1 vstup bol vždy na 50 minút. Ja som navštevovala Shapeitup v Petržalke, ktoré z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť. Môžem vyzdvihnúť veľmi pohotový prístup (nikdy nebol problém so zmenou termínu), všetko k cvičeniu vždy pripravené a čisté. Cvičíte v súkromí (v samostatnom štúdiu) takže sa nemusíte báť, že vás niekto sleduje ako napríklad vo fitku. Infrashape (stroj na chudnutie) má dokonca vlastnú obrazovku, kde môžete sledovať či už priebeh spaľovania, počúvať hudbu alebo si pustiť youtube. Aj vďaka tejto vymoženosti som mala neraz pocit, že mi cvičenie ubehlo rýchlejšie. Ak vás stroj zaujal a radi by ste ho v budúcnosti vyskúšali, sledujte ich Instagram. Oplatí sa to okrem iného aj kvôli sledovaniu zliav, na na ktoré tam môžete natrafiť.

Infrashape

Čo stravovanie?

Čo sa týka stravy, tú som musela tiež obmedziť, nakoľko bez toho by to bolo ťažšie. Veľa u mňa urobilo to, že som zmenšila porcie. Dovolila som si raz za čas pizzu, tyčinku … no nie ,,vo veľkom“. Bola som spokojná, že som si dala to načo som mala chuť, no zároveň som toho nezjedla toľko, aby som mala kvôli tomu výčitky. Myslím si, že veľa v tomto robí aj psychika. Chudnutie nesmiete brať ako záťaž, musíte si k tomu vybudovať vzťah.

Dezire premena postava

Premena postava chudnutie

Chudnutie premena postava

Chudnutie postava premena

Instagram: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment