Vedeli by ste si predstaviť, že si jedného dňa obujete jednu ponožku takú a druhú onakú ÚPLNE VEDOME? A vedeli by ste si predstaviť, že by ste si takto ponožky dali V INOM MESTE ako v Bratislave? Ja som sa pre tento OBROVSKÝ ZVRAT odhodlala v Senici. Čakala som, že sa stretnem s neporozumením, že si ma každý bude prezerať. Pozerať na mňa ČI SOM V PORIADKU alebo nebodaj krútiť hlavou … Môj mini ,,výjazd“ v Senici som ,,upgrejdla“ do Coop potravín, medzi predavačky (skoršie narodené) a ČAKALA SOM, ČO SA BUDE DIAŤ! … ktorá z nich začne prvá na mňa ukazovať prstom, ktorá sa začne nahlas smiať ako prvá alebo šuškať jedna druhej aká je len dnešná móda. A  neuveríte, čo sa stalo. Ony nič. Ony naozaj nič! TVÁRILI SA AKO KEBY SOM BOLA PRE NE VZDUCH!

Potom som sa dovtípila, že to bolo asi tým, že ja sama som sa v tom NECÍTILA DIVNE, ale práve naopak trendovo. Je to o tom, čo človek VYSIELA a je rozpoznateľné ako sa v danom outfite práve cíti. Ak by som vošla do potravín ako najväčší ,,zakrádač“ a ,,potmehúcky“ sa na každého pozerala, asi by som tých pohľadov obdržala omnoho viac. No takto keď som išla ako najväčší SUVERÉN (sama neviem, kde som odvahu vôbec nabrala), všetko malo úplne INÝ ráz. A jediné s čím som sa stretla bol len úsmev na tvárach zopár ľudí. Čo sa prežiť dalo, nakoľko sa radím k hanblivcom 1. rádu.

photos by: Lukáš Sobin

plátená taška ZOOT, tričko ZOOT

slnečné okuliare Answear

Culottes Zoot, ponožky Fusakle, tenisky ZOOT

Pri tomto outfite som si cestu taktiež našla ku colottes nohaviciam. Vždy som bola totižto názoru, že tento štýl nízkym dievčatám nepristane a akurát tak ma na miestach, kde to nepotrebujem rozšíri. Tentokrát som si však povedala, že zariskujem a objednala som si ich zo Zoot. Zistila som, že ak je tento typ nohavíc správne ušitý, tak nemajú prečo sedieť zle a dokonca sa mi ich nosenie zapáčilo. Outfit som vyšperkovala čiernou plátenou taškou s free dizajnom a teniskami s uleteným motívom múch tiež zo Zoot. Tieto dva kúsky celý outfit viac odľahčili a spolu s ponožkami ho urobili omnoho zaujímavejším. Ku culottes nohaviciam by som ešte ,,povedala“ – ako ste si z fotiek mohli všimnúť, ich štýl je (aj materiálovo) viac elegantný, no ja vám ich tu ukazujem, že ich nosenie je praktickejšie a teda, že sa dajú nosiť aj takto ,,na športovo“. Ako sa vám páči tento môj styling s rozdielnymi ponožkami? 🙂

sleduj moje najnovšie posty na Instagrame: dezire.eu

 

Author

kjnvky

Write A Comment