Nikdy som si nemyslela, že to poviem, ale je to tak. Aj keď na Ekonomickej univerzite, kde som študovala verejnú správu a regionálny rozvoj (k čomu som mala celkom blízko), nemám pocit, že som sa vzdelávaniu venovala toľko, čo teraz. Aj keď mi vysoká škola dala veľa, mám pocit, že omnoho viac ako vedomostí mi dala naučiť sa kráčať vlastnou cestou a na vlastnú zodpovednosť. Naučila ma ako sa postaviť aj po desiatykrát a NEVZDAŤ SA. Cesta práve po tých NAJSTRMŠÍCH prekážkach ma urobila silnejšou.

Nepozerám televíziu, nezaujímajú ma seriály, nečítam bulvár, ,,nelabzujem“ po internete. Maximálne ,,prelistujem“ instagram s najnovšími trendmi aj to len malú časť dňa kvôli blogu a eshopu. Nechodím po akciách, po večierkoch, nemíňam peniaze na hlúposti …  všetok tento čas už nejaký ten čas venujem práve vzdelávaniu.

photos by: Jozef Hasilla

To, že sa dám na podnikanie ma nikdy ani nenapadlo. Nemyslela som si, že by som nato mala niekedy odvahu. Aj keď môj maličký eshop a blog pre mnohých ešte nepoznaný, neviem či sa dá reálne nazvať podnikaním. A tak … aj keď to niekomu poviem, tak trochu sa nad tým pousmejem. Pretože nejde o veľký biznis ako by sa mohlo zdať (pri slove podnikanie), no viem, že aj ten sa buduje časom … Kvôli tomuto podnikaniu ma šírenie svojho tzv. ,,brandu“ dostalo natoľko, že som sa začala zaujímať o to ako tom v biznise vlastne funguje. Ako nastaviť marketingový, finančný plán, plánovanie, time management, účtovníctvo, administratíva, vzťahy … Zosúladiť všetko tak, aby to fungovalo jednoduché nie je, pretože je to pre mňa úplne nové a sama sa v tom stále hľadám a myslím, že to určite ešte nejaký čas potrvá. Teším sa z každého malého úspechu, pocit spokojnej zákazníčky a pribúdajúce pozitívne recenzie je u mňa NAJVIAC. A ak vás niekto odporúča ešte ďalej – nie je nad to!

V rámci vzdelávania taktiež chodievam na rôzne workshopy a prednášky. Momentálne využívam tie zadarmo, pretože drahšie si  momentálne dovoliť nemôžem, no z každého si vždy niečo odnesiem, čo následne aplikujem do praxe.  Ak od niekoho počujem, že sa mi darí tak verte mi, že je to len tým, že ,,nespím na vavrínoch“ a snažím sa deň, čo deň na sebe pracovať. Využívam možnosti a hlavne NIKDY NESTRÁCAM ČAS! Vzdelávanie ma napĺňa tak ako nikdy predtým, čo mi pomáha rásť nielen v mojej podnikateľskej činnosti, ale aj osobnostne.

šaty DEZIRÉ

členkové semišové čižmičky Answear

slnečné okuliare DEZIRÉ, baretka DEZIRÉ, hodinky Michael Kors

batoh Calliope

Na fotkách môžete vidieť zopár kúskov z môjho eshopu. Konkrétne tmavomodré biznis šatyslnečné okuliare a baretku. Aby som outffit odľahčila a ubrala na vážnosti, zvolila som na pohľad k elegantnému outfitu miesto kabelky, batoh. Tým, že nie je vzorový a teda nevzbudzuje toľko pozornosti si myslím, že je k outfitu  akceptovateľný. Členkové čižmičky, ktoré som k šatám zvolila boli veľmi dlho na mojom wishlite. Vyvolávajú u mňa dojem, ktorý mi dlho nedal spávať a pred ktorým som sa nezastavila dokedy som ich nemala. Teraz sa z nich už doma vytešujem. Ak ste sa zamysleli, ako by ste ich nosili vy, na Answear blogu som ,,zoskupila“  outfity s nimi, ktoré by vás určite zaujmú.  Čo hovoríte na outfit? A čo na článok? Dozvedeli ste sa o mne niečo nové? Poteším sa keď mi dáte vedieť 🙂

všetky nové fotky nájdeš na Instagrame: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment