Občas dostanem od vás nejaké tie správy, že sa vám páči ako sa obliekam a v nadväznosti nato mi prišlo zaujímavé ukázať vám po akých štýlových kúskoch sa rozhliadam momentálne. V tomto článku sa takisto dozviete aj prečo si jednotlivé kúsky chcem kúpiť (prečo sa mi páčia, kto ma inšpiroval … ). To či sa mi ich podarí aj kúpiť, uvidíte neskôr na fotkách na mojom Instagrame.

Jednými z nich boli tieto bielomodré pasikové šaty. Presne takéto som chcela dlhšie, pretože sú praktické po viacerých stránkach. Vďaka tomu, že majú dĺžku tak akurát, výstrih primeraný a nijakým spôsobom ,,nekričia“ si ich môžem kedykoľvek obliecť do práce. Vyniknú rovnako pekne k vyšším aj nižším opetkom a vďaka ich ,,neutrálnej farbe“ ich môžem skombinovať tak ako s krikľavou cyklámenovou, tak aj s nenápadnou béžovou – ako tomu môžete vidieť na dnešných fotkách. Ak bude chladnejšie natiahnem rukávy na ich celú dĺžku, dám na seba biely svetrík s ,,véčkovým“ výstrihom, vytiahnem limec, aby vynikol a bude to vyzerať rovnako super. Tieto košeľové šaty mám z House. Aktuálne ich majú v ponuke a nestoja ani nejak horibilne veľa (myslím 19,99€).

Ďalším kúskom, nad ktorým už dlho premýšľam je červená kožená bunda. Stále nie som celkom presvedčená o jej praktickosti, no ,,láme“ ma už tak dlhú dobu, že sa obávam, že nakoniec zvíťazí srdce nad rozumom a kúpim si ju 😀 Outfit, ktorý ma k nej vôbec ,,nakopol“ bol tento. Potom som náhodou natrafila aj na  tento post, pri ktorom sa môj vzťah k nej začal prehlbovať a začala som nad ňou vážnejšie uvažovať. Oblečenie, s akým je na týchto dvoch outfitoch bunda skombinovaná, doma mám, takže presne takto isto by som si ju aj vedela predstaviť nosiť. Nejaké, cenovo-znesiteľné už vyhliadnuté mám. Premýšľam nad touto alebo touto.

photos by: Jozef Hasilla

Košeľové šaty House

prútená taška House

slnečné okuliare Bershka (kupované pred rokom)

Sandále na opetku CCC

Biele letné šaty tie som si chcela zadovážiť už minulé leto avšak nikde som nenašla také tie oku-lahodiace. Aby ste boli v obraze, o akom type šiat snívam – sú to približne takéto.  Ak ich správne skombinujem, vedela by som si ich predstaviť obliecť si tak ako do práce, tak na prechádzku cez deň či večer. Topánky a kabelku by som k nim mohla zvoliť v akejkoľvek farbe či vzore a nikdy to nemá, čo pokaziť. Hodia sa takisto k vysokým aj nízkym topánkam. Inšpirovalo ma k nim viacero fotiek z Instagramu, no najviac asi: tietotieto a tiež tieto. Takže nie je o čom … Už len nájsť tie svoje a za normálnu cenu.

Tzv. ,,kapsáče“ béžovej farbysnívam o nich odkedy som uvidela tento príspevok. Potom sa to začalo stupňovať pri tomto a tomto. Zaujali ma natoľko, že som si musela ísť do obchodov urobiť prieskum, v ktorých ich nájdem a približne za aké ceny. Najviac sa mi pozdávali v Stradivarius tieto. Trochu ma však odrádza od nich to ako by mohli sedieť, keďže som nízka. Obávam sa toho, aby mi ich široký strih neskrátil postavu ešte viac … Tak preto je to zatiaľ stále vo fáze uvažovania …

Slamenný klobúk – jeden som už minulý rok mala (viď tu), no nosením sa už akosi opotreboval a to skrátka potrebuje nápravu. Na Instagrame ma veľmi upútal tento štýl a tiež tento. Ak sa možno samých seba pýtate ako by ste takýto klobúk využili vy (keď už by ste si ho mali kúpiť) – tak ja som ho využívala hlavne na dovolenkách a tiež na kúpaliskách pri opaľovaní alebo pri dlhých letných prechádzkach. V neposlednom rade viete s ním urobiť naozaj krásne fotky, viď predošlé dva veľmi inšpiratívne odkazy.

Toľko teda k môjmu malému jarnému wishlistu. Aktuálne sa mi páči oveľa viac kúskov, avšak neviem či by sa vám to chcelo všetko čítať, preto som zvolila len týchto päť. A zároveň tie, po ktorých momentálne aj najviac túžim. Sama som zvedavá či sa mi ich zohnať podarí … Zaujalo vás niečo z tohto? Ak áno dajte mi vedieť do komentárov:)

najnovšie posty nájdeš na mojom Instagrame: dezire.eu

 

Author

kjnvky

Write A Comment