Tento typ článkov mám veľmi rada nakoľko si takto zosumarizujem, čo všetko som za daný mesiac zažila a keď si to takto spracujem takto na blogu mám pamiatku do budúcna 🙂

Začiatok marca – Španielsko, Andalúzia

Hneď na začiatok marca sme sa s rodinou vydali  na spoznávačku do španielskej Andalúzie. Nakoľko už nechodíme toľko po výletoch a sme spolu len cez víkendy (niekedy ani to nie) vycheckovali sme lacnejšie letenky a vyrazili. Ak niekto poznáte Andalúziu (už len z fotiek) určite viete, že je naozaj nádherná, je tam stále, čo pozerať a teda na odreagovanie ako stvorená. Od nás sme vtedy odlietali z tých ukrutných mrazov a tam nás čakalo príjemných 20, čo bolo viac ako super. Iné prostredie mi prospelo, aby som sa totálne odreagovala a opäť raz sa uistila, aký mi je život Španielov blízky. V tejto oblasti Španielska mi stačilo stráviť 2-3 dni, aby si ma to získalo natoľko, že na letnú dovolenku chcem ísť práve tam.

 

4. marec – čo nezvyknem, vyliala som si vám srdce … 

Pre mňa významný čas v marci bolo aj postovanie tejto fotky resp. textu k nej, ku ktorému som sa dostala práve na dovolenke v Španielsku. Dávam si veľký pozor, aby som svoje súkromie na sociálnych sieťach nerozoberala, no po zrelej úvahe som pri tejto fotke výnimku urobila. U veľa z vás som v tom, v čom som sa zdôverila našla oporu začo vám ďakujem. Ak chcete vedieť viac tu nájdete post.

 

Konečne som sa oddala blogovaniu tak ako som to vždy chcela

… rozumej –  odkedy blogujem, pridávala som outfity zväčša možno na oko pekné, no nemalo to to, čo sa podľa mňa od blogera očakáva – nejaký nápad, niečo netradičné, niečo možno wow, niečo, čo nie je vidieť všade v uliciach. Na Slovensku je podľa môjho názoru stále málo kreativty v tomto smere v porovnaní so zahraničím. Niekto by si mohol myslieť, že týmito outfitmi chcem na seba upozorňovať, no môj cieľ je iný a to vpustiť do všetkej tej strohosti okolo nás trochu voľnosti, kreativity, odvahy do slovenského sveta módy, nech sa je načo pozerať, čo hodnotiť, nad čím krútiť hlavou alebo sa čím inšpirovať. Za marec sa mi podarilo nafotiť a dať na blog zatiaľ dva outfity. Ten so žltými legínami nájdete tu a ten s adidas ponožkami tu. Keď som išla postnúť foto týchto outfitov očakávala som viacmenej kritiku, že to nikto nepochopí a pod., no na moje prekvapenie mali úspech, čo beriem ako podporu v tomto smere.

 

Čo pekné a aj užitočné som si za marec zaobstarala?

Za marec toho veľa nového vo svojej skrini  a beauty noviniek nemám, no o to viac sa z každej veci teším. Asi najviac sa teším zo silver topánok pánskeho štýluCCC. Teším sa z nich hlavne preto, že už som si konečne na bežné nosenie na von nezaobstarala klasické čierne alebo béžové topánky (ktoré sa hodia ku všetkému), ale chcem byť viac štýlová aj keď idem len na nákup a tak ich s radosťou nosím všade. Mnohí ste ma v nich už mohli vidieť. Čo sa týka ešte topánok – na jar som sa o to viac tešila aj, že budem môcť konečne nosiť obyčajné čierne číňanky, tieto som si poriadila z Deichmann a teším sa nato ako vám budem môcť ukázať aké superské outfity sa s nimi dajú vyčarovať. Čo sa týka mojich beauty noviniek – väčšinou som sa zamerala na nejaký ten jarný detox pleti, kde mi pomohol rad Elixír Jenuesse od Yves Rocher. Na moje stále vysušené ruky som hľadala krém, ktorý je špeciálne na toto zameraný a ktorý by som mohla mať stále so sebou, na to sa mi osvedčil tento od Puravidabio.sk. O vlásky sa za posledný čas dosť starám, čo sa odzrkadlilo aj na ich raste. Sú hustejšie, zdravšie a dlhšieeee, čo mi pomohlo sa dozvieš tu

 

S Veronikou sme zorganizovali blogerskú akciu, na ktorú prijalo pozvanie až 21 slovenských blogerov

Keď vidím ako v zahraničí funguje spolunažívanie blogerov rada by som to videla aj tu na SVK, len v trošku inej forme ako to je. Dlho som nevedela nato nikoho nájsť až sme si s Veronikou k tomu sadli a vymysleli takúto mega akciu. Našu myšlienku spájania blogerov sa v rámci tohto eventu rozhodlo podporiť aj niekoľko sponzorov. Medzi inými ďakujeme značke Deichman, Nespresso, Neovízia, Chateau Rubáň, Notino, kaderníctvo You hairstyling, Regalburger a mnohí ďalší, bez ktorých by táto akcia nevyšla tak dobre ako vyšla. Ďakujeme šikovným fotografom Tomášovi Figurovi a Lenke Imrichovej za krásne zábery, vďaka ktorým si s radosťou nato v budúcnosti zaspomíname. Akcia mala časť vzdelávaciu, kde blogerkám prednášala Tina Benetinová – špecialistka na prácu so sociálnymi sieťami, ktorú si blogerky naozaj veľmi pochvaľovali. Ďalej v rámci zábavnej časti si mohli vyskúšať robiť lepšie fotky ako doteraz robili pomocou získaných rád z predchádzajúcej vzdelávacej činnosti. Usporiadať takúto akciu bolo náročné, no radosť a spokojnosť na tvárach blogeriek a aj to ako nám to nejedna vyslovila slovne stála za všetko. Na spoločnej foto je už len zopár blogeriek, ktoré zostali do samotného konca.

Za marec sa toho udialo ešte viac, no nato mám už svoj Instagram a aj instastory v ňom, ak ma tam sledujete určite to máte všetko pod palcom. Na apríl už zopár plánov mám, som zvedavá, čo všetko z toho mi vyjde a nevyjde. Budem rada ak mi do komentárov vedieť či som vás niečím z tohto článku prekvapila, či vás niečo zaujalo prípadne, čo by ste možno odo mňa nečakali. Pekné dni a ostávam s vami na mojom IG 🙂

P.S.: Ako takú čerešničku pridávam niečo načo sa v apríli môžete tešiť a to na outfitové fotky z takéhoto crazy priestoru!

pre aktuálne novinky sleduj môj Instagram: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment