Čo nové – praktické mi pribudlo v skrini?

Najnovšie mi robia radosť tieto šaty na prvom obrázku z HM za 15€. Za tú cenu sa naozaj oplatili, pretože sú šikovné na rôzne príležitosti. Veľmi dobre sa v nich aj cítim. Dokonca mám pocit, že k mojej nižšej postave a blond vlasom aj idú.  Ďalej som si splnila sen v podobe nadčasových hodiniek Daniel Wellington a  praktických kvalitných čiernych lodičiek na primeranom opätku. Pribudla mi aj krásna zelená pásikavá blúzka s ,,našuchorenými“ rukávmi. Nejakú takú som hľadala bežne na von s kamarátkami. Dlho som pátrala aj po nejakých pekných malých kabelkách. Doma som mala len také nezaujímavé. Podarilo sa mi vyčíhať tieto dve kabelky (na 1. a na 4.obrázku) z Answear, ktoré ma zaujali hneď na prvý kuk. K beauty produktom mi pribudla novinka od Yves Rocher rad Hydravegetal, o ktorej skvelých účinkoch som vám už písala v tomto článku

Balím V NOVOM!

To, čo vidíte je moje nové balenie pre môj eshop s oblečením. Chcela som niečo originálnejšie a osobitejšie ako je klasické balenie. S grafikou som sa vyhrala nasledovne. Mám rada minimalizmus, nič prehnané a nech to je jednoznačné. Čo sa týka farieb, najviac mi inklinovala kombinácia zlatej a bielej. A myslím, že v jednoduchosti je krása.

Rozhovor so mnou na Feminity

Ospravedlňujem sa za mierne rozmazanú fotku, ale nešlo mi to lepšie 🙁 Toto je snáď môj prvý ,,rozhovor“ v živote – ako s blogerkou. Keď vás oslovia na taký známy portál ako je Feminity, mohli by ste začať mať pocit, že už asi niečo znamenáte. A tak som si mohla vybrať, na akú rovinu sa v rozhovore nastavím. Či si začnem o sebe viac myslieť a hovoriť o sebe v tom najlepšom alebo ostanem stáť nohami pevne na zemi a budem normálna. Vybrala som si druhú možnosť a ,,vyjsť s čistým štítom na povrch“. Taká, aká som naozaj, bez ohľadu nato, koľkým sa zapáčim a koľkým nie. Ak ste rozhovor ešte nevideli a ste naň zvedaví, môžete si ho pozrieť tu.

Otočila som Miláno

Ak ma sledujete na Instagrame, tak už určite viete, že na konci mája som si dopriala reset v podobe 3-dňového výletu do Milána. Podarilo sa nám vychytať letenky len za 30€ (tam aj späť). Navštívili sme tie najvýznamnejšie a najfotogenickejšie miesta, a nechávali sa unášať atmosférou tohto krásneho mesta. Pre tie dievčatá, ktoré už fotky na IG videli a páčili sa vám, tak len pre info – pri ich tvorbe som sa inšpirovala českou blogerkou Barborou Ondračkovou. Môžete si ju pozrieť a možno fotkami inšpiruje aj vás.

Nedeľný piknik na Zelenej vode

V jednu nedeľu sme si s kamošmi zmysleli, že veď nemusíme stále chodiť len večer drinkovať, chcelo by to aj nejaký pekný mini nevinný výletík. A možno aj príroda. Tak sme zbalili ,,švestky“ a vybrali sa na Zelenú Vodu. Na tomto mieste som bola snáď milionkrát (a to ani nehovorím, aké zážitky tam mám:D) a vždy som bola v tom, že Zelená Voda je špinavá a že už ma nemôže ničím prekvapiť. Omyl. Na prekvapenie tam bolo naozaj krásne. S kamošmi sme sa v ten deň ,,brutal“ nasmiali, že sme sa až za bruchá chytali a to som nezažila už dávno.   

Už to ťaháme spolu k 10 000!!

Samozrejme nechcem preháňať ani zavádzať (ešte to tých 10 000 nie je), no za posledný čas mi počet followers dosť vzrástol, začo začínam cítiť väčšiu zodpovednosť! Veď keď sa len zamyslím koľko asi tak je 10 000 ľudí? Domnievam sa, že to môže byť tým ako bol môj blog spomenutý v magazíne EMMA a na FEMINITY. Taktiež som začala tvoriť zaujímavejší obsah na blogu (zaujímavejšie témy), čo sa mi odrazilo aj v štatistikách (čítaní a klikaní na blog). V neposlednom rade – v rámci spoluprác boli firmy s mojimi príspevkami natoľko spokojné, že moje príspevky propagovali – takže vzrast followerov môže byť aj tým. Zo všetkého, sa snažím vyvodiť si to, že obsah, ktorý tvorím, je pre vás naozaj zaujímavý, inak by ste si na môj blog neklikali/ nepísali mi. Ja sa z toho teším a ak budem mať takúto podporu aj naďalej, môžete sa tešiť na veľa podobne dobrých príspevkov.

Môj blog spomenutý v magazíne Emma a na portáli Feminity:

Ktoré top profily som objavila na Instagrame?

Často vídam pekné profily na Instagrame, no málokedy také, pri ktorých si poviem, že tak toto je fakt ,,PECKA“. Toto sa mi  nedávno stalo pri týchto troch: SelinggaBabybratzzzz a Jekacaaa. Nemám veľa takých profilov, na ktorých by som si vyslovene klikala kvôli inšpirácií, lebo v tejto oblasti sa cítim byť dosť náročná. No pri týchto babách som si už veru zopárkrát klikla. Zaujali ma či už módou, životným štýlom alebo spôsobom, akým fotky tvoria.

Aké oblečko by som si chcela najbližšie zaobstarať?

Napadlo mi urobiť vám aj taký maličký súhrn po akých kúskoch sa momentálne obzerám a tiež prečo:) do 20€ , čaká ma to a to. dovolila som si všetky vybrať zo Shein, lebo (ako to mám už tak okukané) tak majú tam dosť dobré kúsky a úplne za lacno. Vybrala som oblečenie ako na voľný čas tak aj do práce, ako aj na nejaké spoločenské udalosti, ktoré mňa najbližšie čakajú. Btw momentálne sa obzerám po šatách, ktoré by sommohla nosiť hlavne na von, na koľko tie čo mám v skrini z predchádzajúcich sezón už sa mi nezdajú až tak wow a chcela by som niečo opäť viac aktuálne. Nakoľko nemám veľký budget hľadala som niečo aj cenovo dostupné.

pásikavé šaty 9 eur SHEIN, čiernobiele šaty 15 eur SHEIN, modré bodkové 10 eur SHEIN

Najbližšie sa môžete tešiť na článok s názvom: 8 TOP Instagramových miest v Bratislave 🙂

 

Author

kjnvky

2 komentáre

Write A Comment