Za mesiac február sa toho udialo neskutočne veľa – zúčastnila som sa viacerých eventov, nadviazala nové blogové spolupráce, zoznámila sa s novými ľuďmi, urobila si radosť pekným oblečkom a kozmetikou, ktoré som už dlho chcela a mnoho ďalšieho. Navyše by som vám rada ukázala, ktorý príspevok vás za mesiac február zaujal najviac a ukážem vám aj niečo málo z môjho súkromného života 🙂 Tento článok mojich radostí si myslím, že by mohol byť zaujímavý pre tých z vás, pre ktorých je môj život zaujímavý a budem rada keď mi do komentu alebo do správ dáte vedieť ako sa vám tento článok páčil 🙂

1.radosť – zaobstarala som si vecičky, ktoré som už dlho chcela

Dlho som túžila po modrom pulóvriku, ku ktorému ma inšpirovala Annais – ten sa mi konečne podarilo zohnať na NA-KD a podľa vašich komentárov a lajkov súdim, že sa mi naň podarilo zaujať aj vás. Druhou vecou tiež z tohto eshopu bol tento prívesok s polmesiačikom, ktorý pokladám za ďalší malý šperkový hit Instagramu a momentálne ho s radosťou nosím s viacerými outfitmi. 

    2. radosť – môj Instagram presiahol hranicu 8 000 followerov

Neviem ale … keď si predstavím 8 000 ľudí ,,v kope“ to sa mi zdá nejak dosť 😀 Avšak je to pre mňa len odkazom toho, že svoju prácu robím dobre. Po druhej strane je to pre mňa tak trochu odstrašujúce, nie som si istá či chcem, aby ma vnímalo také veľké množstvo ľudí a ja pevne verím, že ani nevníma 😀

3. radosť – bola som na mieste, na ktoré som si nemyslela, že sa niekedy dostanem

Neviem či tento tip mojej radosti bude pre vás až tak zaujímavý, no mne to dalo veľa! O salóne PRIVEÉ som čítala len nedávno v Emme. Dočítala som sa, že sa tam chodí ,,dávať upravovať“ Dominika Cibulková, Dara Rolins a rôzne celebrity, okrem toho to miesto vyzeralo z fotiek bravúrne a hlavne luxusne 😮 A tak mi ani nenapadlo, žeby som sa tam ja niekedy dostala. A hľa, týždeň-dva nato, som sa tam ocitla na tlačovke GOSH. Vidieť to všetko na vlastné oči bol pre mňa jeden z najlepších zážitkov nielen vo februári, ale celkovo. O to viac si takéto niečo vážim keď viem, že som si to vybojovala sama/vlastnou prácou.

4. radosť – vo februári som spracovala doteraz asi najčítanejší článok na blogu celkovo

Často si lámem hlavu o čom vám napísať na blogu a niekedy to príde len tak z ničoho nič. A presne tak došlo aj k tomuto článku. Nedávno pri pive s kamošmi sme si zaspomínali na staré časy a došlo k fotke naľavo. Priznám sa, ja sama som sa na nej poriadne nespoznala 😀 Následne som pre srandu postla túto foto do instapríbehu a sledovanosť mala asi najväčšiu doposiaľ. Tak som si povedala, že skúsim napísať pre vás článok o mojom schudnutí a uvidím akú to bude mať sledovanosť. Výsledok? Doteraz najčítanejší článok na blogu! 

5. radosť – konečne som začala chodiť zas von a spoznala nových ľudí

Ešte nedávno som sa cítila dosť asocializovaná. Kvôli práci som ,,dávala“ všetkých kamarátov aj akékoľvek akcie bokom. Mala som pocit, že nič záživné nezažívam, nikam nechodím, bola som z toho frustrovaná, lebo predsa len človek potrebuje nejaký spoločenský život. A tak som si povedala, že na tom popracujem. A ani neviem ako a podarilo sa. Zúčastnila som sa viacerých beauty a fashion eventov v Bratislave, na ktorých som sa mala možnosť porozprávať so šikovnými ľuďmi z módnej brandže, čo mi dalo hlavne iné pohľady na vec. Taktiež som sa ocitla na plese u nás v Častkovciach, kde som nečakala, žeby som išla a na počudovanie bolo naozaj dobre. No a v neposlednom rade NM s mojimi babami, s ktorými sa vždy maximálne uvoľním, vypnem a nasmejem.

6. radosť – nové blogové spolupráce

Vďaka aktivite na blogu a Instagrame a prinášaniu kvalitných príspevkov ma len za mesiac február stihlo osloviť cez 16 beauty a fashion značiek, z čoho častokrát už musím aj odmietať, lebo jednoducho nestíham sa venovať všetkému naraz rovnako kvalitne. Zopár z nich ste mali možnosť vidieť aj na mojom Instagrame  a Facebooku. Je pre mňa pocta, že sa firmy ku mne vracajú. Čo ma však v tomto mesiaci nadchlo asi najviac bolo, že ma na spoluprácu oslovil samotný MAC, to hodnotím ako riadnu čerešničku na torte a ako zadosťučinenie mojej práce.

Toto bol taký stručný prelet toho významnejšieho, čo sa mi za február prihodilo. Som zvedavá, čo prinesie marec a či vôbec niečo 😀 Ak to bude opäť niečo zaujímavé možno vám sem o tom znova napíšem takouto formou 🙂 Dovtedy krásne dni a ostávam s vami na IG 🙂

 

Author

kjnvky

1 Comment

Write A Comment