Som rada, že aj za mesiac Apríl vám takto v skratke môžem zhrnúť, čo úspešné/neúspešné som aj prostredníctvom blogu zažila, kde som bola, či ma niečo posunulo, aké VYCHYTÁVKY som objavila a aj ako inak trávim čas. Baví ma vám taktiež ukázať aké vecičky som si dlho priala a nakoniec sa mi ich podarilo zohnať aj vám ukážem odkiaľ (to v prípade, že ak by sa aj vám niečo z toho páčilo, hneď budete aj vedieť odkiaľ to mám). Tak poďme nato a ja dúfam, že si článok radi prečítate a možno aj niečo z neho pre seba odnesiete.

Čo zaujímavého mi v skrini pribudlo a koľko to všetko stálo?

Neviem prečo, ale rada by som upozornila, že NIČ Z TOHO SOM SI NEKÚPILA. (Takmer) všetko som dostala ,,zadarmo“ za odprezentovanie na blogu. Vždy som snívala mať takto oblečko zadarmo a ešte k tomu ak je aj štýlové, ja sama si ho môžem vyberať to, čo naozaj chcem – nie je nad to! Blogovaním vlastne ušetrím veľmi veľa na oblečení, ktoré viem, aké je drahé! Sama som si však oblečenie ani kozmetiku nekúpila už dobre dlho. A som rada, že som svojou prácou dospela tam, že mám tú česť spolupracovať nielen so štýlovými značkami, ale dokonca aj so známymi. Týmto spôsobom som sa dostala napríklad aj k takým MAC rúžom. Ja sama by som si ich nikdy dovoliť nemohla a vždy som snívala, aby som aj keď len mini vec od nich mala – bola by som najšťastnejšia. Teraz už mám asi 4 produkty od MAC (zadarmo), stále ich používam a veľmi sa z nich teším. Nedá mi taktiež podotknúť, že neblogujem krátky čas a čas, ktorý tomu venujem využívam na maximum. Aby moja práca bola, čo najlepšia, preto som rada, že pribúdajú aj platené ponuky za odprezentovanie módy.

tričko Answear, ružové šaty s trakmi ZOOT, členkové čižmičky ružovej farby Answear, čierne plátené tenisky Deichmann, lícenky Bourjois, modré volánové šaty NA-KD, červené topánky s hrubým opätkom CCC, čierne členkové čižmičky Answear.sk,  MAC rúže notino.sk, zlaté sandále Deichmann

Čím fotím na Instagram a v čom upravujem?

Toto som sa tiež naučila teraz v Apríli – je to MOJA NOVÁ VYCHYTÁVKA, s ktorou sa s vami veľmi rada podelím dúfajúc, že to niekomu pomôže. Fotím so zrkadlovkou značky Canon. Rozmazané pozadie urobím tak, že úplne dopredu dám produkt, ktorý chcem, aby bol na foto dôležitý. Následne zblízka naň zaostrím. Vo výsledku fotku ešte zosvetlím napríklad aj v mobile (ja mám Iphone 6) a pridám trochu sýtosti. Všetko, ale s mierou – tak, aby to bolo pekné a HLAVNE PRIRODZENÉ. Ak treba tak ešte vybielim pozadie v aplikácii Facetune. Na nasledujúcich dvoch fotkách som pozadie nevybielovala.

Načo osožné dbám pri vytváraní mojich blogových outfitov?

Vytvorenie a nafotenie blogového outfitu nie je také jednoduché ako sa zdá. Dávam si veľmi záležať aj na takom detaile ako je MIESTO FOTENIA. Práve to dokáže fotkám dodať takú atmosféru, ktorá môže pridať na vašich lajkoch. Príkladom toho je aj môj posledne nafotený outfit v KFC. Sami ste na Instagrame usúdili (tu alebo tu), aké je to originálne a mňa nadchlo hlavne to, že som to doteraz u žiadnej blogerky nevidela. Objavujem rada nové a OPAKOVANIE PROFESIONÁLNE NIE JE. Taktiež podzemné parkovisko v kombinácií s výstredným fashion outfitom vie urobiť ešte silnejší dojem ako outfit sám o sebe.

SOM V NAJÚSPEŠNEJŠOM SLOVENSKOM MÓDNOM MAGAZÍNE!

Za čias môjho všetkého blogovania toto považujem za svoj NAJVAČŠÍ ÚSPECH DOTERAZ. Raz som si povedala, že ak sa raz dostanem do Emmy – DOSIAHLA SOM VRCHOL. Teraz sa tak stalo … a nie, že by som nebrala ako úspech, no teraz ako keby ešte väčší úspech pre mňa znamenal to, aby som sa stále zlepšovala v mojej práci a robila ju najlepšie ako viem. Toto momentálne cítim ako takú čerešničku na torte, ako bonus, ako výsledok toho, že NA SEBE NAOZAJ PRACUJEM. To, že som sa sem dostala ma presvedčilo o tom, že už v tomto nie som nováčik, že NIEČO VIEM. Do Emmy by si predsa hocikoho nedali a to, že tam dali mňa – U MŇA O NIEČOM SVEDČÍ. A ak chcete vedieť ako som sa tam dostala – tak je to SVOJOU ŠIKOVNOSŤOU A ZODPOVEDNOSŤOU K PRÁCI.

Darí sa môjmu eshopu s oblečením?

Za mesiac Apríl som sa však viac ako blogovaniu venovala svojmu eshopu DEZIRÉ. Veľa z vás mi v poslednom čase píše ako to vlastne celé funguje, čo všetko k tomu treba na založenie, aký je celý postup atď. Veľmi ma poteší, že dostanem od vás aj chvály, že mám napríklad pekne spracovanú (prehľadne a jednoducho) svoju stránku a taktiež skvelú ponuku tovaru aj za dobré ceny. Viesť internetový obchod nie je také jednoduché ako sa zdá a to hlavne zo začiatku keď vás nikto nepozná.  Preto sa musíte prebíjať ako sa len dá a to nejaký čas zaberie. Teraz len tak v skratke, pre tých čo ste na môj eshop zvedaví. Momentálne sa teším z toho, že ponuku tovaru stále rozširujem a ,,spestrujem“ sortiment. Na eshope nájdete už takmer 80 položiek – tričiek, bižutérie, obuvi, slnečných okuliarov a pod. Mám zákazníčky z celého Slovenska a pozitívne recenzie pomaly pribúdajú. Veľmi ma taktiež teší, že môj eshop sa v dobrom šíri aj ústnym podaním, čo som sa už viackrát dopočula a taktiež mi už sami píšete, kedy budú napríklad svetríky, nohavice atď. Pre tých, čo ho ešte nevideli, môžete si ho pozrieť tu. Pozitívne recenzie nájdeš tu. Instagram eshopu si môžeš pozrieť tu.

Ktorý post sa vám v Apríli odo mňa páčil najviac a čo zavážilo?

Vaša odozva od vás je pre mňa veľmi dôležitá a aj na základe toho sa odvíja moja ďalšia blogová činnosť. Najúspešnejší post bol tento s počtom likes až 288. Čo zaváži keď pridávate fotku? Podľa môjho názoru je to určite celkový dojem z fotoči je človek na fotke v kŕči alebo sa usmieva prirodzene, či má ten človek štýl vám blízky, či ho máte radi/poznáte sa s ním, súhlasíte s jeho názormi,AK VÁS ĽUDIA NEMUSIA LAJKOVAŤ VÁM FOTKY NEBUDÚ. Ďalšími faktormi, na ktoré občas prihliadam keď fotku pridávam je ČAS POSTOVANIA – ráno/večer/na obed/cez víkend … Všetko to veľmi zaváži. Ak fotku postujete v pracovný deň doobeda je viac ako pravdepodobné, že fotka bude mať menší dosah a tým aj menší počet likes ako keby ju postnete podvečer o piatej, kedy už sú všetci z práce doma (,,dúfajúc“, že na internete). Tých ,,fínt“ je samozrejme omnoho viac, čo poznám, no to by bolo na jeden samostatný článok.

Niečo z môjho súkromného života …

Voľný čas nemám skoro vôbec a keď už aj nejaký mám tak ho trávim buď s rodinou, s kamarátkami, idem si zabehať, vzdelávam sa alebo (po novom) aj v záhrade. Na foto som s kamoškami Veronikou a Katkou v Novom Meste, kde som vždy veeeľmi rada a teraz keď je už teplejšie omno lepšie sa nám tam na teraske vonku popíja vínko (alebo pivo) a kecá. S babami vždy super vypnem a skvelo je vždy.

Načo sa v máji môžete tešiť?

V máji pre vás chystám články v podobe toho ako vyzerá môj šatník, čo všetko záujímavé v ňom mám a koľko vecí v ňom mám. Dozviete sa či nakupujem za draho, kde vôbec nakupujem a podobne. Taktiež uvažujem aj o článku – ako sa starám o svoju postavu, či sa v jedle nejak obmedzujem, čo pre postavu robím, či sa nejak špeciálne stravujem a pod. Ak by ste o takýto typ článku mali záujem dajte vedieť. 

Záver:

Tak toto bol u mňa Apríl vo veľkej skratke. Budem rada keď mi dáte vedieť či vás článok zaujal ak áno tak v čom, či vám niečo dal a napr. či sa vám aj páčil. Ja sa vždy poteším a taktiež aj kritike 🙂 Ak by ste chceli o mne vedieť viac sledujte moje instapríbehy, kde pravidelne postujem aj tie ,,NEDOKONALÉ“ veci z môjho života. Môj instagram nájdete tu. A ak chcete, aby vám moje novinky pravidelne ,,vyskakovali“ musíte ma dať sledovať.

Teším sa na vás v ďalšom príspevku!

 

 

Author

kjnvky

1 Comment

  1. Super, super 🙂 tesim sa na článok o stravovaní a športe, pretože vyzeráš fakt super 😉 a k eshopu – fakt krásne kúsky – do jedných šiat uz chudnem aj v Nemecku ( nie len na SR ?)

Write A Comment