04_dsc_0502-edit

09_dsc_0531-edit

05_dsc_0507-edit

03_dsc_0542-edit

02_dsc_0481-edit

08_dsc_0528-edit

Aj keď inklinujem k štýlu lodičky, pekný kabátik a ísť za herečku, veľmi rada si uletím aj do rôznych iných štýlov. Mávame často dni kedy si to počas dňa vyžaduje priam pohodlnosť a ak sa podarí potešíme sa aj dobre zladenými sofistikovanými kúskami. Za tie ja považujem jednoduché veci, veľmi praktické a pri správnom doladení aj efektívne. A práve tými sa mi v tomto prípade zdali tento modrý kabátik a šál. Kabáta som sa na prvý pohľad bála vzhľadom na jeho oversized veľkosť, pretože keďže nie som najvyššia mohol by ma skracovať (ešte keď nemám pri tomto outfite topánky na opätku), zobrala som si teda najmenšiu veľkosť, čím som sa aj lepšie cítila. Keďže som chcela, aby outfit pôsobil zaujímavejšie zvolila som pre zmenu klobúk a mokasíny pánskeho štýlu. Ako sa vám pozdáva tento štýl? Obliekli by ste sa takto?

11_dsc_0543-edit

klobúk Promod

šál: Promod

Kabát: Promod

pulóver: Promod

mokasíny: Zara

07_dsc_0525-edit

photos by: Štefan Zajíček

01_dsc_0465-edit

Author

kjnvky

3 komentáre

  1. Veľmi sa mi páčiš v tom klobúku aj kombinácia toho kabátu so šálom je krásna, len som celý čas pozerala na tie fotky, že mi na tom niečo nesedí, až som začala čítať, že si najčastejšie v lodičkách a presne to mi tam chýbalo! Už som si na teba tak zvykla v tom buď elegantnom alebo športovom štýle, až ma tento klasický zaskočil. Napriek tomu ti však pasuje, ako všetko, čo si dáš na seba!♥

    Lily of the valley

  2. Ach, ako dlho som tvoj blog nečítala! 🙂 (AJ keď občas som mrkla na Instagram a tvoje outfity ma stále inšpirujú) Pamätám si tvoje úplne začiatky, a teraz napíšem do vyhľadávača tvoje meno a zobrazí sa mi toto!! ♥ Krása, vidno, že si sa veľmi posunula, gratulujem ti! tento štýl veľmi nemusím, väčšinou sa obliekam, ako ty vravíš, „za herečku“ :D, no ako oživenie zvyčajného štýlu… aleee, išla by som do toho! 😀 Páči sa mi to!
    Kristin

Write A Comment