Po dlhom čase som dostala chuť napísať vám na blogu o tom ako som október trávila (v minulosti som tieto mesačné články písala častejšie), čo nové som si kúpila, kde som všade bola, aké pekné miesta som objavila, tiež aké outfity som nosila atď. Je to také malé zhrnutie môjho blogového (instagramového) a súkromného života tak ak  máte chuť čítajte 🙂

Prvý októbrový víkend bolo dosť upršané počasie a tak sme sa s mužom rozhodli využiť wellnessový pobyt v Zlatom kľúčiku v Nitre, ktorý sme dostali ako svadobný dar od mojej kamarátky Gabiky. O Zlatom kľúčiku som už počula, ľudia mi naň hovorili len samé pozitíva a musím povedať, že moje očakávania sa naplnili, je to tam naozaj krásne a na úrovni. Ideálne práve pre páry. Takže Gabika ešte raz ďakujeme. Prikladám aj zopár foto outfitov, ktoré som mala vtedy na sebe, možno sa vám niektorý bude páčiť.

https://www.instagram.com/p/B3RlRnMIb06/?igshid=lk9qxynkby70

Takto vyzerala naša izba. Kombinácia farieb petrolejovej, zlatej a čiernej vyzerala veľmi luxusne a hlavne ,,neokukano“.

Takto to vyzeralo vo wellnesse. Pripomínalo mi to marockú kultúru. Ak by som mala spomenúť nejaké mínus bolo by to asi to, že to tam bolo viac luxusné ako praktické. Hlavne mimo sáun bolo také teplo, že sa tam pomaly nedalo vydržať a vtedy ma nezachránila ani tá mega štýlová retro zlatá sprcha.

https://www.instagram.com/p/B3O8qfUoQk7/?igshid=og1wnmo7x5iu

Na týchto kreslách som predýchavala to neskutočné teplo 😀

A po wellnesse hor sa na večeru. Na seba som si vzala biele sako, ktoré som tak po dlhom čase prevetrala ako aj tieto čierne lodičky so zlatým opetkom, ktoré sa mi hodili ku kabelke. Nohavice koženého vzhľadu dávnejšie vyradila zo skrine mamina, no ja som sa im rozhodla dať druhú šancu. Momentálne si ich nosenie užívam a kombinujem o sto-šesť.  Aby mi pri večeri bolo pohodlnejšie a nepadali mi vlasy do jedla,  zviazala som si ich do copu, čím pekne vynikli malé perlové naušničky.

https://www.instagram.com/p/B3Po0SpoYv-/?igshid=fpp6qv11xyod

Reštaurácia v Zlatom Kľúčiku vyzerala veľmi útulne. Škandinávsky štýl milujem a nikdy sa ho neviem poriadne nabažiť. Tak som so šampanským v ruke obdivovala čím by som sa do svojho bytu mohla inšpirovať. Popritom som si užívala to ticho, pokoj, kľud, piatok … a kochala sa krásnym výhľadom z reštaurácie na Nitru. Ten sa za denného svetla veľmi pekne podaril zachytiť andreasaky.

Toto bol môj outfit v piatok keď sme pricestovali do Zlatého Kľúčiku a zároveň posledný čas počas tohto víkendu, kedy bolo ako tak pekné počasie. Za zaujímavosť určite stojí spomenúť túto sukňu, ktorú som kúpila v Kiku v zľave myslím len za nejakých 5 -6€. V Kiku veľmi oblečenie nezvyknem nakupovať, nakoľko ho považujem skôr za obchod s domácimi potrebami, no táto sukňa (a nech sa aj zo mňa všetci smejú 😀 ), ale bola pre mňa úúúplne najviac top. Tejto kúpe sa teším doteraz a stále vymýšľam s ňou nové outfity. Mala som ju už oblečenú taktotakto a tiež takto (podobnú).

https://www.instagram.com/p/B3MzMpjoOoX/?igshid=1x7b7cchpqw7j

Cropp sa mi podarilo uloviť túto puffy bundu v zľave za 17 eur (lepšie ako dať 40€). Je celkom hrubá takže sa teším ako ju vynosím v chladnejšom počasí. Takto streetovo som ju mala oblečenú hneď vtedy ako som si ju kúpila. Najbližšie vám ju plánujem ukázať v kombinácii s opetkami. Už teraz som zvedavá či a ako sa mi to podarí.

https://www.instagram.com/p/B3XafnoIc-5/?igshid=svdbfr7thu53

S rodinou sme si urobili aj menší family trip k zámku Slavkov u Brna, ktorý vyzeral takto.

A keďže bolo pekné počasie, využila som to a dala si túto krátku koženkovú bundu do pása. Na 150-krát sa mi podarilo presvedčiť môjho milovaného bračeka, aby mi urobil fotodokumentáciu z tohto miesta a keď ma už nemohol počúvať, premohol sa a na 98krát to zvládol. A ani sa psychicky nezruinoval – chválim ho 😀 Btw v outfite som sa cítila natoľko dobre, že som si povedala, že si zaslúži byť nafotený na blogu. A tak sa aj stalo. Článok sme v spolupráci s fotografkou Erikou Biskupičovou nafotili a výsledné foto ste mohli vidieť tu.

https://www.instagram.com/p/B3hkUyOnJjx/?igshid=1lzg5mfnvdptj

V jeden sobotný večer som si našla čas aj na starých dobrých kamošov z NM, kde ako vždy bolo super a mega som sa nasmiala. Okrem toho sme si zaspomínali aj nato ako sme vyzerali kedysi (za mladi :D) keď sme chodievavali von častejšie. Moju foto (nech sa zabavíte) prikladám nižšie 🙂

Ja keď som mala 15 rokov 🙂 Sexi nie? 😀

Slnečnú jeseň som si fakt užívala. Dokonca až natoľko, že pokiaľ som vyslovene nemusela ísť autobusmi, čo najviac som chodila pešo a vychutnávala si všetko vôkol. A vôbec mi nevadilo aj keď som bola sama. Práve naopak, niekedy sa práve takto človek najlepšie odreaguje a prevetrá hlavu.

Outfit síce odfotený v kabínke, no nosenie koženej bundy a ich obmieňanie (tých, čo doma mám), som si čo najviac užívala. Predsa len … pred blížiacou sa zimou a hrubými svetrami, je zato človek rád.

https://www.instagram.com/p/B3kICDrHh5d/?igshid=d5yf4t5zfm6n

Konečne prišiel čas aj na prevetranie tejto mojej zelenej sukne, na ktorú som si ,,brúsila zuby“ už od začiatku jesene. Mám ju už zopár rokov, veľmi sa mi páči, no stále akosi nebol priestor nato si ju obliecť. K nej som zvolila jednoduchý úpletový čierny rolák (tak aby som nechala vyniknúť sukňu) a členkové čižmičky na podpätku. Tie mám mimochodom veľmi rada, pretože pôsobia veľmi elegantne a žensky. Na mne ste ich už mohli vidieť vo viacerých outfitoch napríklad tutu alebo tu. Nedá mi nepochváliť môjho manžela za túto fotku. Nato, že nerád fotí a vždy ho do fotenia musím doslova nútiť, tento záber zospodu sa mu celkom podaril 😀

https://www.instagram.com/p/B3zXBf_nsHu/?igshid=1s0v8hyy5itnc

Ešte ospalá, vlasy rozcuchané, no fashion fotka na ráno aj tak musela byť 😀

https://www.instagram.com/p/B3y1KSZHO1f/?igshid=o9sex5q4g81c

Nedávno som si tak uvedomila, koľko pekných vecí vlastne doma mám a že si nepotrebujem stále len kupovať nové oblečenie, aby som mala radosť.  Že by som mohla viac využiť a dať príležitosť tomu, čo mám doma. Tak som sa chopila výzvy a išla do toho. Popritom ako som menila oblečenie v šatníku z letného na zimné (to isté aj botník) som narazila aj na tieto čižmy, na ktoré som už aj (priznám sa) pozabudla. Víkendový výlet do Znojma mi padol vhod vziať ich so sebou a outfit s nimi sa mi podaril zladiť takto.

https://www.instagram.com/p/B4EtM4XnSKg/?igshid=1jawr37q2mbgf

Víkend strávený v Silent Spa, ktorý sme dostali ako svadobný dar od mojich rodičov. Je to jednoznačne najluxusnejšie spa, aké som kedy zažila. Radosť tam fotiť 🙂 Ak ste aj vy wellnessové typy a nemáte radi, keď sa to niekde hemží ľuďmi (máte radšej kľud) a prvotriedne služby, jednoznačne odporúčam. Ak chodíme s mužom do sauny tak nie do takýchto luxusných, tak som rada, že aj takéto sme mali možnosť zažiť.

26. októbra som bola na svadbe mojej dlhoročnej kamarátke Eliške u nás v Častkovciach. Nakoľko je to moja naozaj veľmi dobrá kamarátka (dá sa povedať, že už od detstva) dlho som sa na túto svadbu tešila. Predsa len úplne inak vnímate v takýto významný moment človeka, ktorého dobre poznáte … Tešila som sa nato ako ju uvidím vo svadobných šatách a popritom som myslela nato, čo všetko sme spolu prežili. Eliška bola vždy moja ,,bútľavá vŕba“. Vedela o každom mojom tajomstve, o všetkom … Vždy ma pochopila, vždy tu bola keď som potrebovala, vždy pomohla.  Som šťastná, že ju mám a že som tento jej významný moment mohla prežiť s ňou.

Šaty na Eliškinu svadbu sa mi podarilo zohnať až na poslednú chvíľu. Moja predstava bola zhruba: niečo jednoduchšie, nie príliš výrazné, tak aby to nejak extra nepútalo pozornosť. Pri výbere šiat som veľmi vsádzala aj na prvý dojem. Podľa mňa aj v móde si človek musí prejsť viacerými štýlmi, aby zistil, čo mu svedčí a v čom sa cíti dobre. Tak to bolo a je aj u mňa. Ak ma sledujete dlhšie, viete, že ste ma už mohli vidieť vo všeličom (aj v tom, čo by som si už teraz neobliekla 😀 ), noo práve vďaka tomuto skúšaniu dnes presne viem, čo mojej postave pristane a za čím sa v obchodoch obhliadať. Tak tomu bolo aj pri výbere týchto šiat. Štýl účesu a líčenia som prispôsobila šatám – žiadne kučery … uhladené, elegantné a ženské.

https://www.instagram.com/p/B4Ib9YknKLY/?igshid=1fw3nqxuh3nsi

V šatníku mi pribudol aj tento béžový kabát. Naň som však bola trošku náročnejšia. Načo všetko som pri jeho výbere prihliadala ste sa mohli dozvedieť v tomto článku.

No a 31. októbra (v deň halloweena) sme sa s dievčatami vybrali na koncert Enrique Iglesiasa v Bratislave. Akcoška, na ktorú sme sa tešili snáď 2 mesiace. Pamätám si ako som niekedy v 13- tich zbierala jeho obrázky a vymieňala si ich s kamarátkami. Teraz som ho konečne videla naživo a nestíhala sa udivovať ako vo svojich 44 rokoch dokáže vyzerať rovnako dobre ako keď mal 20 (ak nie aj lepšie). Jeho (latino) štýl hudby mi je veľmi blízky (celkovo latino mám rada), jeho pesničky poznám naspamäť a tak som spievala koľko to dalo. S dievčatami sme hádzali divoké tanečky s nádejou, že sa aspoň bokom na jednu z nás pozrie (v tom 5000 dave ľudí), no márne … 😀 Nižšie rodinná foto ešte keď sme boli slušné 😀

Tak toto bol taký rýchly sumár o tom, čo všetko som počas októbra zažila, čo mi pribudlo v skrini atď. Do komentárov by ste mi mohli dať vedieť či vás bavilo čítať tento článok, či vás niečo z toho zaujalo prípadne, či by ste takýto typ článku uvítali aj budúci mesiac. Ak by vás bolo viac možno by ma to skôr motivovalo napísať ho. Pekný víkend 🙂

Author

kjnvky

Write A Comment