Keď vás zachváti jarmočná atmosféra, už vám je asi nad slnko jasnejšie, že asi ťažko dokážete zutekať a už vôbec, že nedať si z cigánskej alebo neochutnať z burčiaku. Ešte do toho ani nehovorím, že všade postretáte známych a aj na tých kolotočoch by ste sa povozili. A čo ak v stánkoch nájdete niečo, nejakú drobnosť do bytu/domu, ktorá sa vám tam bude tak šiknúť? Treba sa poprechádzať! A aby sme toho nasýtili do sýtosti najlepšie aj na druhý deň, lebo veď atmosféra. Všade vonia cukrová vata alebo zemiakové špirály. A ako to u mňa býva zvykom viem si dopriať z čohokoľvek a ,,najlepšie“ všetko naraz, lebo veď takto o týždeň to už nebudem mať. Na tento trnavský jarmok chodievam každoročne a vždy má niečo do seba, pre čo sa tam oplatí ísť. Najmä si oddýchnete a tiež prídete na iné myšlienky. Keďže dnes bolo celkom teplo nastal ideálny čas prevetrať moje nové šaty, ktoré som vám chcela ukázať už dávnejšie, pretože mi prídu svojím strihom zaujímavé. Zaujali ma hneď na prvý pohľad a musím povedať, že aj všade kde som ich doteraz mala oblečené strhávali na seba pozornosť – neviem či to ich strihom alebo farbou… Ja sa v nich cítim naozaj dobre, pretože takéto som doteraz nikde inde nevidela a o to radšej som si v nich jarmok vychutnávala.

unnamed (1)

GET THE LOOK!

šaty dajsistyle.sk

slnečné okuliare letnyhit.sk

unnamed (6)

unnamed

Tieto šaty majú jednu super vlastnosť – hrubší opasok vie pekne zakryť bruško, nie sú neforemné práve naopak, pekne lipnú na postave ako môžete vidieť aj na fotkách. Sú na zips na boku. Mám ich zo stránky dajsistyle.sk, z ktorej mám už viac vecí a doteraz som bola so všetkými spokojná. Vždy mi veľkosť sadla a milo ma prekvapila aj kvalita ich oblečenia, ktorá je hneď badateľná. Ak si ich stránku prezriete zistíte, že také krásne oblečenie  naozaj nieje vidieť všade. A vďaka takémuto krásnemu kúsku som si o to spokojnejšie užila jarmok 🙂 Čo vy? Aj vy sa na nejaký chystáte? Tešíte sa? 🙂

unnamed (5)

pozri úspešnosť šiat na Instagrame 🙂

 

Author

kjnvky

1 Comment

  1. Jarmarky jsou moc fajn, ráda na ně chodím u nás.:) Šaty jsou úžasné, dělají pěknou postavu (máš ji teda i bez nich:-D)
    Opravdu mě zaujaly.

    Somethingbykate

Write A Comment