Minulý piatok som sa zúčastnila tlačovky Gosh, kde som sa dozvedela aké kozmetické novinky budú na výslní tohtoročnú jar/leto 2018. Bolo ich viac, no spomeniem vám len tie, ktoré ma fakt zaujali. Jednou z prvých bol kompaktný púder (make up a púder v jednom) s čím som sa teda ešte nestretla a príde mi to celkom praktické, hlavne keď mávam nestíhačky. Zaujal ma taktiež Refresh Eye Cream na unavené oči (ktoré mávam pri práci z dlhého pozerania do pc). Viečka mávam padnuté, očné okolie je namáhané/vysušené a viem, že to podporuje tvorbu vrások, čo by som rada oddialila. Tento očný krém mi očné okolie mi vypol, rozjasnil a navyše ma potešilo, že to bolo vidieť hneď po aplikovaní. Nadšená som i pre tykrysovú ceruzku na oči podobnú tejto, ktorú som chcela vyskúšať už dávno (a ku ktorej ma mimochodom inšpirovala 50-ročná pani, ktorá ju na sebe mala a vyzerala naozaj nádherne), príde mi zábavnejšia/neokukaná ako klasická čierna.

Novinky som dostala domov vyskúšať 🙂

Počas celej tlačovky sme sa mohli občerstviť chutnými mafinmi, kochať sa priestormi nádherného Priveé a tiež spoznať tohtoročné finalistky Miss Slovensko 2018. Bolo super, čo vám poviem 🙂

S módnou blogerkou krásnou Tina Chic 🙂

Teším sa, že som si tieto novinky mohla pozrieť jedna z prvých a že som sa tu s vami mohla o ne podeliť.  Viac z nich nájdete na stránke www.goshcph.sk.

pre aktuálne dianie z môjho fashion a beauty sveta sleduj môj Instaram: dezire.eu

 

Author

kjnvky

3 komentáre

  1. Wow tak trošku ti závidím (ale len v dobrom samozrejme) ;)) Krásne fotky a super článok 🙂

    • Dominika Makarova Reply

      Jeeej zlatá si 🙂 aa ty máš tiež krásny blog! 🙂

  2. Vyzerá že to bola parádna akcia.. 🙂 ja som už mala od Goshu rúž, veľmi krásny, tmavoružový, ale stratila som ho 🙁

Write A Comment