Dnes sa už tak všade ponáhľame častokrát aj úplne bezvýznamne, tak povediac ideme hlavou proti múru, že nakoniec ostávame z našich činností znudení, myslíme negatívne, chceme tak za každú cenu niečo, čo majú druhí (aj keď to ani nepotrebujeme), nepozeráme sa späť, nemyslíme na druhých, a pritom stačí nachvíľu pribrzdiť, načerpať tú chvíľu, ktorá momentálne je a len vtedy vieme zdravo uvážiť, aké ďalšie kroky podnikneme.

IMG_6237.CR2

Ja som nachvíľu spomalila na výlete v prírode v nemeckých Alpách. To ticho tam, tá krásna príroda, ten čistý vzduch, iní ľudia, iné prostredie… To všetko mi stačilo nato vyjsť z ponorky a nabrať stratený nadhľad nad niektorými vecami, ktorý som inak dovtedy úmorne hľadala. Prenesene – občas sa tak do niečoho zahltíme, že si už ani neuvedomujeme kam ideme, ale hlavne, že ideme a to bol aj môj prípad. Mať nad veci nadhľad je niečo, čo tak ľahko ,,nezoženieme“ a málokedy aj vieme ako nato. Preto ak aj vy máte pocit, že sa stále niekam ponáhľate a niektoré veci nerobíte uvážene potrebujete čas a niekedy aj zmeniť priestor stačí aj na víkend a to dokáže neskutočné veci.

IMG_6295.CR2

GET THE LOOK!

šiltovka Intersport

slnečné okuliare Takko

perličky (náušnice) Takko

tričko H&M

sťahovacie legíny (s pushup efektom, ktorý ale na foto nie je vidieť) Allsort.sk

tenisky Krasavica.sk

unnamed

IMG_6316.CR2

Keďže som sa na tento výlet do prírody naozaj tešila, prirodzene – mala som chuť aj pekne vyzerať (aj keď to bolo v prírode :D). Jednoduchosť a pohodlnosť trička a legín v tomto prípade vyhrala. Cítila som sa v tomto nielen pohodlne, ale so šiltovkou, slnečnými okuliarmi, krikľavo ružovými teniskami a bledoružovým rúžom aj trochu štýlovo. Nechelo sa mi byť vyfintená, keď viem, že to situácia nevyžadovala, ale o tom asi ani netreba hovoriť (písať). Vlasy som si dala prakticky do copu, aby mi pri neustálom pohybe nepadali do tváre a doplnky som v tomto prípade považovala za zbytočné (maximálne som si dala moje obľúbené perličky do uší, ktoré viem, že nikdy nič nepokazia). Takto ,,nastajlovaná“ som si užívala nádhernú prírodu, fotila o sto osemsto a vychutnávala ten neskutočný POKOJ. Najlepšie na tom všetkom bolo, že som si to dokázala užiť až tak, že by som si tam vedela predstaviť stráviť aj ďalšie dni (no a dokonca mi bolo až smutno, keď som odtiaľ odchádzala). Toto bol môj posledný plne využitý víkend, čo vy? Láka vás to tiež  do prírody? Alebo ste už niekde boli? Ako bolo?:)

unnamed (1)

unnamed (37)

Nádherná príroda je z prostredia nemeckých Álp pri jazere Konigsee
unnamed (36)

unnamed (35)

Zopár foto z výletu som  postovala aj na svoj Instagram a podľa lajkov a komentujem usudzujem, že sa vám príspevky páčili, čo ma veľmi teší 🙂

 

Author

kjnvky

5 komentárov

 1. Úchvatná príroda :O 🙂 A super outfit. 🙂 Ja som takisto názoru, že aj do hôr sa dá vyjsť štýlovo. 🙂 Obzvlášť mňa to baví (čím to asi bude) :D. Milujem tie športové súpravy alebo len tak kombinovať rôzne športové kúsky a tenisky. 🙂
  partofnicol.blogspot.sk

  • Dominika Makarova Reply

   tak tak ja si stále hovorím, že si nejaké zaobstarám, ale akosi sa mi to stále nedarí 😀

 2. Když jsem byla v Německu já také jsem tam vypla, ta příroda a to okolí pomohlo úplně změnit myšlenky. A mám pocit, že k tomu jezeru jsme se chtěli také vydat, ale nakonec jsme nejeli.

  Somethingbykate

Write A Comment