to top

Neviete sa donútiť ísť behať? Toto vás zlomí!

Napísať tento článok ma motivoval fakt, že dobre viem koľko z nás sa musí k behu či k cvičeniu doslova niekedy nútiť. Nakoľko mne sa už nejaký mesiac-dva (začala som hneď po skončení zimy) darí chodiť behávať a sem tam aj cvičiť, rozhodla som sa vám napísať, ČO DOKÁŽE MOTIVOVAŤ A NAKOPNÚŤ MŇA!

photos by: Patrícia Macová

Nike legíny ANSWEAR

Vec, ktorá mne veľmi pomáha je sledovanie ľudí a ich životného štýlu na IG. Zaujímajú ma konkrénte tí, ktorých životný štýl je blízky môjmu vysnívanému. Sú mojou každodennou motiváciou a inšpiráciou. Keď vidíte niekoho kto cítite, ŽE JE LEPŠÍ AKO VY, berte si z neho príklad, všímajte si, čo robí a ako to robí! Čo robí tým, ŽE TAK DOBRE VYZERÁ a pod. Niekedy aj len fotky dokážu napovedať veľmi veľa. A verte mi, že keď vidím týchto ľudí a keď si predstavím ako by som sa aj ja na takúto úroveň chcela nastaviť, ZRAZU SA TÁ LENIVÁ PEVNÁ VOLA ASPOŇ NA NEJAKÝ ČAS STRATÍ, vtedy to využijem a idem behať.

Tip pre vás: Ak pri ,,listovaní” Instagramu narazíte na niekoho o kom si poviete: ,,tak takúto postavu by som chcela mať aj ja” uložte si ju do mobilu, aby ste ju mali na očiach. A vždy keď sa nebudete vedieť donútiť cvičiť alebo behať DOBRE SA NA TÚTO FOTKU POZRITE.

biely top ANSWEAR

sivá mikina ANSWEAR

slnečné okuliare ANSWEAR

tenisky ANSWEAR

Toto je skratke to, čo mne NAOZAJ pomáha a to, s čím som si povedala, že sa s vami podelím s možnosťou, že by to mohlo pomôcť aj vám.

Rada by som ešte aj poradila niečo málo v skratke k oblečeniu v ktorom beháte. Ja napríklad, aby som sa pri behu NECÍTILA AKO NEMEHLO – musím sa nato psychicky navnadiť. To sa mi väčšinou podarí zakryť mojimi nedostatkami. Ja za svoj veľký nedostatok považujem VEĽKÉ STEHNÁ a tak väčšinou keď si idem zabehať siahnem po týchto čiernych elastických. Čierna farba spolu s elastickým materiálom mi stehná opticky zúži, ja sa tým môžem VIAC SÚSTREDIŤ NA BEH a nemusím myslieť nato ako pri behu zle vyzerám. Zvyšok oblečenia väčšinou doplním podľa nálady. Pri behu nepotrebujem vynikať, preto siaham skôr po nie príliš výstredných kúskoch. Športovú radosť som si predsa len jednu urobila a to v podobe týchto fialových tenisiek, ktoré síce trochu ,,kričia” no nie tak veľmi, že by som sa pri behu, na beh nemohla sústrediť. Nato, aby ste začali chodiť behávať pekné oblečenie nepotrebujete, pretože všetko potrebné je V HLAVE, no viem o žienkach, ktoré ,,TAKÝM VEĽKÝM ZÁVAZKOM” AKO JE kúpa pekného športového oblečenia dokáže na beh navnadiť a tak na blogu ANSWEAR vám zopár nielen pekných, ale aj UŽITOČNÝCH tipov prinášam.

viac užitočných tipov o životnom štýle nájdeš na mojom Instagrame: dezire.eu

Dominika Makarova

 • Adela

  Ahooooj, Ok, tak k bodu 2 si ukladám tvoju fotku 😉 a pri bode číslo 1 som sa zasmiala, pretože presne to iste sa mi stalo pred pár dňami (ale našťastie som behať začala uz pred troma týždňami, ale o to väčšia motivácia) ?? Super nech sa ti teda dari 🙂

  22. mája 2018 at 19:22 Odpovedať
 • Petra

  Si úprimná, no všetkého vela škodí. Ten prvý bod vyznel extrémne hlúpo a viac som ani nečítala. Jedna vec je robiť to, no chváliť sa tým?… Prajem viac rozumu pri blogovaní. Btw. nezvyknem absolutne zanechávať kdekoľvek akékoľvek negatívne komentáre, no je už extrém, čím všetkým sa človek snaží preraziť… Je to smutné. Veľa šťastia

  23. mája 2018 at 14:20 Odpovedať
 • Simona

  Ahoj Domča ako sa ti v tých teniskách behá ? Su určené na beh ?

  29. mája 2018 at 21:07 Odpovedať

Leave a Comment