šaty: Mohito
slnečné okuliare: Orsay, náramok: Swarovski
kabelka: Deichmann
topánky: Guess
           Ahojte dievčatá. Dnes vám chcem ukazať šatičky, v ktorých som vyhrala Nákupné maniačky. V súťaži som sa snažila hľadať si také oblečko, ktoré som vedela, že ponosím a zároveň skombinovať outfit tak, aby som naň bola právom hrdá. Tému sme mali ,,Vítanie jari,,  a rezonovať mali práve kombinácie žltej, cyklámenovej, tyrkysovej a pod. Nakupovali sme v City Arene v Trnave, kde veľa obchodov síce nie je, no na behačky na tie 2 hoďky to bolo skôr výhodou a taktiež som sa snažila vyťažiť maximum zo situácie. Vybrala som si teda tieto žlté pastelové šaty s bielym limčekom – vsadila som na svoju dievčenskosť. Aby to bolo k téme našla som cyklámenovú malú! kabelku v Deichmanne. Keďže outfit už bol u mňa kompletný nepotrebovala som ho rozbiť výraznými topánkami, preto som zvolila telové. Keďže téme ,,Vítanie slnka“ treba aj okuliarky, že ano? Opäť jednoduché, aby zbytočne nekričali a nechcela som už miešať farby, čo by celkovo mohlo pôsobiť rušivo. Jemný náramok na ruku sa pripisuje celkovej jemnosti outfitu. Keďže som chcela, aby vynikol limček pri krku a ich nežnosť, vlasy som len zľahka dala do zapletaného copu, čím som upriamila pozornosť aj na jemný nevtieravý make up – tak, aby vynikol. Šatičky majú v Mohite myslím doteraz, tak ak chcete bežte si ich okuknúť. Čo hovoríte na výsledok? 🙂
photos by: Photomedia
instagram: dominikamakarova

 

Author

kjnvky

31 komentárov

  1. Prekrásny outfit, tie šatičky, sú úplne roztomilé♥ Inak vďaka tebe som si ten týždeň zapla asi po roku Nákupné maniačky a teraz ich tiež pozerám preto, že sú tam blogerky, s vami ma to baví omnoho viac:)

  2. Skvelý outfit, ale to ti nemusím hovoriť, keďže si vyhrala, gratulka! 🙂 Musím pozrieť niekde v archíve, lebo to vôbec nesledujem :D. Šaty sú nádherné a kabelka má úžasnú farbu.

  3. Very pretty dress and love those heels!! You look gorgeous doll and you legs are amazing!! 🙂 Great work!

Write A Comment