Tento typ článku som videla u mojej obľúbenej českej blogerky Barbory Ondračkovej a nakoľko sa mi jej posty veľmi páčia už dlhšiu dobu prišlo mi zaujímavé sledovať aké boli jej najlepšie a najhoršie kúpy za rok 2017. Zaujalo ma to natoľko, že som si povedala, že vám takýto článok prinesiem tiež.

NAJLEPŠIE KÚPY ZA ROK 2017 🙂

 

♥ČERVENÁ ŠILTOVKA SHOOZERS♥

O tejto šiltovke som snívala veľmi dlho, no všade kde som ju videla sa mi zdala drahá (20-30 eur) a toľko sa mi za obyčajnú šiltovku teda nechcelo dávať. No raz som ju videla vo výpredaji za nejakých 16€ neváhala som a hneď som ju brala. Investícia sa mi vyplatila, pretože ako môžte vidieť z fotiek mala som ju na sebe už veľakrát. A musím povedať, že stále sa z nej teším rovnako ako na začiatku.

♥TVARUJÚCE LEGÍNY/NOHAVICE♥

Z eshopu, z ktorého ich mám som spočiatku nečakala také šialenstvo. Myslela som, že to budú obyčajné legíny. No hneď ako som si ich prvýkrát obliekla moje nohy vyzerali minimálne o číslo menšie, vytvarovali mi zadok a dokonca som mala aj ako-takú medzeru medzi nohami 😀 Čo som už teda nemala dobre dávno 🙂 Veľmi rada ich nosím, pretože sa v nich cítim chudšia a ako môžete vidieť z fotiek využila som ich už taktiež niekoľkokrát.

♥TRIČKO LEWIS♥

Po tomto tričku som taktiež túžila veľmi dlho rovnako ako po šiltovke Shoozers, no stále som čakala na zľavu. Aa to viete keď sa ešte na vás na Instagrame hrnie zo všetkých strán toľko pekných fotiek s týmto tričkom, no nechci ho 🙂 A tak som čakala a čakala a vyplatilo sa. Kúpila som ho v zľave za necelých 20€ tuším, čo je pre mňa síce stále veľa dať za tričko, no predtým som si oblečenie dlho odriekala tak som si povedala, že môžem 🙂

♥TOALETNÝ STOLÍK♥

Tu síce nejde o oblečenie, no rozhodne patrí k mojím najlepším kúpam za rok 2017. Baví ma si ho ozdobovať, fotiť sa s ním na rôzne spôsoby (čo ste si aj na IG asi všimli). Pamätám si keď som ho uverejnila prvýkrát na IG a FB asi u 3 ďalších dievčat som videla uverejnenú fotku dokonca s presne takto isto nastajlovaným stolíkom ako mám ja. Veľmi ma to potešilo a tak trošku s malou dušičkou som sa domnievala, že som ich inšpirovala. Mám ho inak z tejto stránky, keby sa niekomu páčil tiež.

♥KVETINOVÁ BOMBERA♥

Skrz rôznych spoluprác s blogom dostávam veľa oblečenia. Väčšinou ma všetko poteší, no niektoré ešte viac ako viac a jednou z nich je aj táto bombera. Vždy keď niekam idem a chcem sa pekne obliecť uvažujem o nej. Páči sa mi, že hýri farbami, nevidím ju na každom kroku v meste, je iná a to je na nej také naj. Mám ju zo stránky dajsistyle.sk, odkiaľ mám už viac vecí a vždy som bola spokojná.

NAJHORŠIE KÚPY 🙁

TOPÁNKY NA OPÄTKU

K tomuto štýlu topánok ma inšpirovala česká blogerka Barbora Ondračková. Keď som ich uvidela na jednej stránke hneď som po nich siahla, nakoľko sa mi zdali byť iné/zaujímavejšie. Avšak sú tak tvrdé zvnútra a teda tak nepohodlné na nosenie, že som ich mala obuté maximálne dvakrát. Na dlhé prechádzky už vôbec nie. Takže ak sú u mňa fajn – tak jedine na fotky, na bežné nosenie veľmi nie.

ŠATY Z BLOGGER BAZÁRU

Tieto šaty sa mi zdali na prvý pohľad praktické na denné nosenie. Avšak zabudla som na jednu podstatnú vec – sú tak krátke, že stačí, že málo zafúka a všetko je mi vidieť. Čiže z tohto hľadiska ich už preto ani nenosím. Nemám náladu si stále sukňu sťahovať dole alebo neustále prihliadať či je všetko ok.

KABELKA SO SEMIŠOM

Táto kabelka sa mi zdala na prvý kuk nádherná a tešila som sa nato ako ju ponosím a všade so sebou zoberiem. Avšak za krátky čas (a to som si dávala na ňu pozor) sa semiš na nej rýchlo ušpinil a teda už nie je nositeľná. Je mi to dosť smutno, lebo kvôli jej dizajnu som si ju stihla dosť obľúbiť.

RUŽOVÉ TENISKY NA BEHANIE

Keď bolo teplejšie chodila som behávať často. Dospelo to do takej fázy, že som si povedala, že si zaobstarám na beh nejaké pekné tenisky. Natrafila som na tieto a teda bola to trefa riadne vedľa. Tenisky sú z nejakej látky, pri ktorej nechýbalo veľa a takmer sa mi pri behu pri prstoch pretrhla špica tenisiek. Viem, že tenisky na behanie by mali byť mäkulinké zvnútra a pri týchto tomu teda vôbec tak nebolo.

Toto boli moje najlepšie a najhoršie kúpy za rok 2017. Máte aj vy nejaké, na ktoré si občas spomeniete? Aké to sú? 🙂

Author

kjnvky

3 komentáre

  1. Veľmi zaujímavý článok. 🙂 Fotky sú nádherné, tá kvetinová bombera je super. Aj ja som po nej veľmi dlho pozerala a asi ju aj kúpim. ♥

  2. Chválim článok, je to dobrý nápad! Tie topánky so zlatou ozdobou vyzerajú krásne, dokonca aj pohodlne. Muselo veľmi zamrzieť, keď si zistila, že nie sú. Ten stolík so zrkadlom je fakt krásny a len čo zmením bývanie, niečo podobné si zaobstarám určite aj ja. 🙂

    Katharine-fashionisbeautiful

Write A Comment