Pozdravujem vo spolok 😀 V dnešnom článku by som vám rada ukázala moje najlepšie kúpy za rok 2018. Myslela som, že by táto téma mohla byť pre vás celkom zaujímavá, nakoľko ja tiež potrebujem často poradiť, čo je dobré, čo nie a do čoho sa investovať oplatí. Takéto články si čítam rada, pretože občas sú skúsenosti blogeriek omnoho užitočnejšie ako odborné hľadisko. Verím teda, že sa vám tento článok bude páčiť a že vďaka nemu prídete na niečo nové – pre vás užitočné. Tak poďme nato.

1. Koniec zle upravenému a umelo vyzerajúcemu obočiu. S čím?

Možno to poznáte. Stále kupujete nový produkt s domnienkou, že tento bude konečne ten správny. Skúšate, trápite sa, no stále to nie je ono. V tomto stave som bola dlho aj ja až dovtedy kým som neobjavila L’Oréal Paris Paradise Extatic pomádu na obočie so štetčekom. Je to vlastne taký ,,polovosk“, ktorý chĺpky zjednotí do stáleho tvaru a má príjemný odtieň, ktorý mne ako blondíne vyhovuje. V drogérkach som tento produkt videla až za nejakých 12 eur, čo sa mi zdalo ,,too much“. Na Notino som ho vyšpehovala omoho lacnejšie – za 7,80 eur.

pomada na obocie so stetcekom loreal notino 1

pomada na obocie so stetcekom loreal notino 2

2. Jediný parfém, ktorý som si kúpila aj druhýkrát

Ďalším top beauty objavom za rok 2018 bol parfum Miss Dior Blooming Bouquet. Láska to bola už od prvého privoňania, čo vám poviem! Nemohla som spávať dokedy som ho nemala. Vôňa je jemná, nevtieravá a ženská. Momentálne ho mám už minutý a nemôžem sa dočkať, kedy si ho kúpim znova. V mojej histórii používania parfémov sa toto teda ešte nestalo.

miss dior notino dezire beauty blog

3. Rúž, ktorý drží

Počas leta som sa konečne dokopala vyskúšať rúže značky MAC. Vybrala som si jemne ružový (na denné nosenie) a červený (na večerné nosenie). Rúže krásne držia. Oba som objednala z Notino a mala som ich doma do 2 dní. 

notino mac lipstick cosmetics lip rose red

4. Victoria’s Secret Pure Seduction Red Plum & Fresia telové mlieko pre ženy

Toto telové mlieko bolo tiež dlho na mojom wishlite a som rada, že sa mi ho konečne podarilo vyskúšať. Victoria Secret majú neskutočne krásne sladunké vône. Tie, ktoré ich poznáte tak určite viete. Prekvapila ma aj výdrž tohto telového mlieka. Keď som si ho ráno naniesla na telo, ešte večer som ho na sebe cítila.  Ak neviete ako sa k nim dostať – na Notino ich majú po 7 eur.

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum & Fresia

5. Dlhoočakávaný lak na scéne

Poslednou topkou stojacu za spomenutie je tento sýtočervený lak značky Dior. Keď som ho vyberala, chcela som vedieť, čo je na týchto lakoch také dobré, že si ich všetky ženy kupujú. A prišla som nato. Lak nemusím natierať desaťkrát, stačí iba jeden a farba je krásna sýta. Veľmi ma uchvátil takisto lesk tohto laku, ktorý môžete vidieť na fotke nižšie. Som s ním spokojná a s čistým svedomím môžem povedať, že ho používam najčastejšie spomedzi všetkých.

notino dior vertis lak na nechty

dior vertis notino cerveny lak na nechty dezire blog

SLEDUJ NOVINKY NA INSTAGRAME: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment