Ako lacno prerobiť izbu?

Čo sa týka zariaďovania nábytku nikdy som si nemyslela, že to nejak viem až do chvíle kedy som začala vnímať nový taký ten moderný biely škandinávsky štýl. Zapáčil sa mi natoľko, že som sa rozhodla si izbu komplet prerobiť. Predala som všetok svoj starý nabytok a za peniaze, čo som dostala som si kúpila nový. Nemíňam na drahé veci, a preto som si buď počkala na zľavy alebo kúpila to, čo v zľave bolo a oplatilo sa. Momentálne keď už mám izbu viac menej zariadenú, ešte stále mám plány ako ju vylepšovať a tak si občas raz za mesiac urobím radosť niečím malým do izby. Tým sa napríklad viem tešiť aj toľko, že si s tým robím fotky na Insta – ak ma tam sledujete tak viete 🙂

IMG_9481

Kde sa inšpirujem?

Najčastejšie na Pintereste. Je tam taaak veľa takejto istej inšpirácie, že najradšej by som strávila pri tom hodiny a hodiny a inšpirovala sa. Ak sa vám však nechce hľadať možno vám pomôže album, ktorý som na svojom účte na Pintereste vytvorila, môžete si ho pozrieť TU. Ale varujem vás môže sa stať, že najbližšie hodiny presedíte iba za PC 😀 Môžete tam nájsť inšpirácie presne podobné mojim fotkám 🙂

IMG_9477

IMG_9479

Kde nakupujem dekorácie a nábytok?

Nábytok mám zväčša z Ikei okrem toaletného stolíka. Ten mám zo stránky toaletnestoliky.sk. Nájdete tam tento môj aj rôzne iné, ktoré by sa vám mohli páčiť. Čo sa týka dekorácii vyhľadávam Pepco – dajú sa v ňom kúpiť naozaj krásne vecičky a väčšinou úplne lacné v porovnaní s inými obchodíkmi. Nezanevieram ani na Kik, kde je však tohto sortimentu menej. Veľa však vyhľadám samozrejme Ikeu odkiaľ mám tiež veľa vecí alebo napríklad aj Tiger.

IMG_9476

IMG_9480

IMG_9482

Čo ešte plánujem do izby?

Keďže mám zatiaľ momentálne holé steny plánujem do izby ešte rôzne pekné rámiky – obrázky, obrazy, fotky na stenu. Niečo mám už vyhliadnuté z favi.sk, neviem či poznáte tento eshop, no má veľmi peknú ponuku a aj za v pohode ceny. Ja už mám vyhliadnutý tento rámik napríklad a plánujem si ich dať presne zopár takýchto nad posteľ. Ak budete sledovať môj instagram tak budete vidieť, že čoskoro si presne takéto zaobstarám. Naľavo obrázok je rámik priamo od nich a napravo inšpirácia ako by som to cca chcela mať len nad posteľou (a ešte v inom usporiadaní):)

nabytok

Keď už som listovala na favi.sk, objavila som tam aj túto knižnicu nad ktorou už rozmýšľam dlho. Nie je ani veľmi drahá, dekorácie do nej sa dajú tiež nájsť za v poho cenu a príjemne by vlastne dotvorila celú izbu. Naľavo obrázok je priamo zo stránky favi.sk a nájdete ju konkrétne pod týmto linkom. Čo sa týka mňa keď sa nahnevám tak čoskoro takú budem mať 😉 Btw napravo je obrázok ako si to predstavujem vo svojej izbe (stiahnutý z Pinterestu).

nabytok1

Nerobí mi problém si občas aj sama niečo vyrobiť. Tak je to aj s touto dekoráciou. Rámik naľavo je z Favi.sk. A dekoráciu si predstavujem ako na fotke napravo (tiež stiahnutú z Pinterestu)  Text som si našla na Pintereste, už som si ho už aj vytlačila a momentálne ma čaká už len dať to dokopy a bude to hotovo. Teším sa keď vám to postnem na Instagram.

nabytok3

Toľko mojich nápadov a inšpirácií z mojej izby a vecí, čo ešte plánujem do mojej izby nadekorovať 🙂 Snáď vám bol tento článok osožný ak áno dajte vedieť čím, budem sa tešiť 🙂

 

 

Author

kjnvky

2 komentáre

  1. Prekrásny článok ! :O A inšpiratívny. 🙂 Máš to naozaj veľmi pekne zariadené a je vidno, že máš v obľube ružovú 😉 (ako aj ja :D) Ten toaletný stolík je naozaj krásny, taký podobný som aj ja chcela, ale nakoniec som to vyriešila veľkou komodou, pretože úložného priestoru na oblečenie u mňa nie je nikdy dosť! 😀 :))
    partofnicol.blogspot.sk

Write A Comment