bunda H&M, sveter Takko, nohavice Takko, okuliare Takko, tričko H&M, tenisky Converse
        Aj vy to poznáte? Idete na dva dni na výlet do krásneho mesta a hlavou vám posledné možno dva tri dni blúdi, čo si oblečiete a čo si so sebou zoberiete? Ja som tento problém vyriešila záhadne rýchlo keďže som vedela, že v Budapešti hlásia 22 stupňov koženka bola jasná. Aby mi nebolo zima na kríže a zároveň ak by bolo aj teplejšie som sa poistila dlhým svetrom neutrálnej farby z Takka. Keďže som vedela, že budem celý deň behať tenisky Converse to istili, ktoré sa aj svojim typom hodili celkovo k outfitu. Aby som outfit farebne rozhodila obliekla som si pohodlné kaki nohavice. Keďže som išla na dva dni vedela som, že malá kabelka mi na všetky veci (zubná kefka, malovátka, nabíjačka..atď) stačiť nebude, prím hrala jednoznačne veľká kabelka. Aby som nenosila stále len čiernu a zároveň aj k daným farbám mi viac sadla béžová kabelka zvolila som radšej ju. Nechty som si nalakovala na bielo, chcelo to nejakú zaujímavú zmenu. Nejak veľmi som sa nemaľovala keďže nebolo kedy- tak iba klasicky špirála, make up a ružovkastý sýty rúž.  Slnečné okuliare, ktoré na mne vidíte som si kúpila len nedávno tiež z Takka a som s nimi zatiaľ celkom spokojná a sú aj moderné teraz ak ste zahliadli. K celkovému outfitu som doplnila ešte príčesky neviem či ste si všimli, mala som na ne chuť zas počase 🙂 Pohodlnejšie by možno bolo ak by som ich mala v cope, ale páčil sa mi pocit dlhých vlasov tak som presedlala na stále iba rozpustené a to, že mi sem tam fúkali do tváre mi ani nejak nevadilo.
             Za tie dva dni mi v tomto outfite nebola vôbec zima dokonca ani večer kedy bolo príjemne nejakých 18 stupňov. Tenisky biele takisto prežili a ak sa aj mierne očmudili vôbec mi to neprekážalo, pretože okolo mňa mala každá druhá očmudené Converse tenisky 😀 K celému outfitu som si vlastne dala biele jednoduché pohodlné tričko, ktoré sa hodilo aj farebne aj kvalitou, neťahalo ma a keď mi bolo dokonca veľmi teplo mohla som sa doňho kľudne vyzliecť.
             Toľko k môjmu outfitu – ako som sa na 2-dňový výlet vychystala ja. Čo myslíte zvládla som to? Ako sa vám páčia fotky z Budapešti?

 

Author

kjnvky

62 komentárov

  1. Krasne fotky, velmi ti to pristane 🙂 Budapest by som chcela niekedy navstivit aj ja, stale ju vidim len od letiska ak vobec.

  2. Cool photos! Looks like you are having a great time! I wish you Much continued success beautiful!! 🙂

  3. Pekný outfit, super nohavice a okuliare ti veľmi pristanú. Škoda, že ja nosím dioptrie a keď si dám slenčené, tak poriadne nevidím, takže slnečné nenosím, ale takéto nejaké by som chcela. Musím vyskúšať šošovky. 😀
    A tie nohavice sú naozaj super, ja vždy, keď prídem do takka tak si nevivem nič vybrať, ale to preto lebo napr. aj XS tričká sú mi nejaké veľké. 🙁

Write A Comment