Vôňu vnímam ako jednu z možností, na základe  ktorej môžeme prejaviť samých seba (našu osobnosť) a preto si pri jej výbere dávam vždy záležať. Načo nedám nikdy dopustiť?

yves rocher parfum mon evidence blog dezire

Ako žena mám potrebu sa o seba starať a cítiť sa tak dobre. Čo sa týka parfémov, som na ne dosť náročná a nedám na seba čokoľvek. Milujem ten pocit keď pekne voniam a keď si tú vôňu môžem do sýtosti užívať. Za kvalitný parfum alebo toaletnú vodu mi nevadí dať aj viac peňazí, pretože viem, že mi za to stojí. V obľube nemám príliš intenzívne vône. Z tých ma zvykne bolieť hlava a tak sa im radšej oblúkom vyhýbam. Naopak pri výbere parfému kladiem veľký dôraz na prvý dojem. Ak cítim, že som s vôňou, ktorú mám na sebe stotožnená, cítim sa nielen ženskejšie, ale aj sebavedomejšie.

yves rocher parfum mon evidence blog dezire

Nedávno som tak premýšľala, že už dlho používam len jeden a ten istý parfum a že už by to chcelo zmenu. Zvyknem veci nenáhliť a tak som to nechala na náhodu. A náhoda prišla. Rýchlo. Pred pár dňami som zablúdila do predajne Yves Rocher s cieľom obzrieť si a inšpirovať sa ich novinkami. Keď mám čas, vždy tam rada zájdem pozrieť si, čo ešte doma nemám, čo by sa mi zišlo alebo čím by som si mohla v danú chvíľu urobiť radosť. V ten deň mi tam do oka padla ich nová vôna Mon Evidence, ktorá ma najprv zaujala jemným flakónom. Privoňala som k nej a v tej chvíli som mala pocit, že som s ňou úplne splynula (viem, že to znie ako klišé, no je to naozaj tak). Totižto … neviem či to tak máte aj vy, ale ak si teraz streknem niektorú z vôní, ktorú som používala kedysi, dokáže mi to pripomenúť konkrétne obdobie a zážitky s ním spojené. A pri tejto vôni som sa presne ocitla v mojom aktuálnom svete … Našla som v nej nezávislosť, nevtieravosť, jemnosť a hlavne ženskosť. To, čo chcem cítiť stále … Odkedy ju mám, jej vôňa mi robí radosť deň, čo deň a ja vám ju môžem len odporúčať 🙂

yves rocher parfum mon evidence blog dezire

sleduj moje najnovšie posty na Instagrame: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment