Ako sledujem niektoré úspešné módne blogerky – zaujímajú ma ich úspechy, ich postupy, cesty ako sa k týmto úspechom dopracovali … A tak som si povedala, že by takýto typ príspevku mohol byť zaujímavý aj pre vás. Na základe toho som sa rozhodla napísať vám o mojom nedávnom malom úspechu – o tom ako sa môj blog dostal na web časopisu Evita.

Nedávno ma oslovila šéfredaktorka ich webu s prosbou či by som mohla napísať príspevok pre ich web. Bola som z toho naozaj nadšená a vedela som, že takúto príležitosť si nesmiem nechať ujsť. Pre mňa ako blogerku to znamenalo niečo, pre čo sa druhí rozhodli to mať na svojom webe. Navyše vidím to tak, že by si tam nepopustili hocijaký príspevok a preto som bola naozaj šťastná, že moja práca dosiahla takú úroveň, aby mohol byť na webe v jednom z tak známych časopisov akým je Evita. Do tohto stylingu som dala naozaj všetko, aby bol dokonalý a aby prinášal niečo, čo by blogerka mala prinášať a to inšpiráciu.

Veľmi sa z tohto úspechu teším a som za túto príležitosť naozaj vďačná. Vďaka tomuto aj mám pocit, že môj blog napreduje. Ako je to s vami? Záleží vám na tom, aby váš blog napredoval?

 

Celý outfit si pozri buď webe časopisu Evita alebo v mojom predošlom príspevku tu na blogu ♥

photo by: photomedia.sk

Author

kjnvky

12 komentárov

 1. Gratuluji, to je skvělé. To je důkaz toho, že děláš něco, co tě baví a přináší to něco druhým. to je základ úspěchu 🙂

 2. Tak tomu sa povie úspech. Gratulujem. Jasné, ja sa snažím, aby blog napredoval, myslím, že ked človeka niečo bavi, tak sa takýmto veciam teší a snaží sa posuvat to čo robi rad vyššie a vyššie.

  • Dominika Makarova Reply

   Tak tak pokiaľ je nato priestor je super ak sa tomu človek môže venovať 🙂

 3. Gratulujem k takému skvelému úspechu ! 🙂 Je to ťažké presadiť sa medzi takou veľkou konkurenciou a je super, že tebe sa darí napredovať 🙂

  Ja sa snažím tiež opäť blog posunúť o niečo vyššie a znova ho rozbieham 🙂

  Accessoriesforbeauty

  • Dominika Makarova Reply

   super super tak držím palčeky 🙂 Tak treba 🙂

Write A Comment