to top

Môj blog sa dostal na web časopisu Evita

Ako sledujem niektoré úspešné módne blogerky – zaujímajú ma ich úspechy, ich postupy, cesty ako sa k týmto úspechom dopracovali … A tak som si povedala, že by takýto typ príspevku mohol byť zaujímavý aj pre vás. Na základe toho som sa rozhodla napísať vám o mojom nedávnom malom úspechu – o tom ako sa môj blog dostal na web časopisu Evita.

Nedávno ma oslovila šéfredaktorka ich webu s prosbou či by som mohla napísať príspevok pre ich web. Bola som z toho naozaj nadšená a vedela som, že takúto príležitosť si nesmiem nechať ujsť. Pre mňa ako blogerku to znamenalo niečo, pre čo sa druhí rozhodli to mať na svojom webe. Navyše vidím to tak, že by si tam nepopustili hocijaký príspevok a preto som bola naozaj šťastná, že moja práca dosiahla takú úroveň, aby mohol byť na webe v jednom z tak známych časopisov akým je Evita. Do tohto stylingu som dala naozaj všetko, aby bol dokonalý a aby prinášal niečo, čo by blogerka mala prinášať a to inšpiráciu.

Veľmi sa z tohto úspechu teším a som za túto príležitosť naozaj vďačná. Vďaka tomuto aj mám pocit, že môj blog napreduje. Ako je to s vami? Záleží vám na tom, aby váš blog napredoval?

 

Celý outfit si pozri buď webe časopisu Evita alebo v mojom predošlom príspevku tu na blogu ♥

photo by: photomedia.sk

Dominika Makarova

 • LU

  Jej to je naozaj skvelé :)) gratulujem 🙂
  LIFE IN PICTURES BY LU

  9. októbra 2017 at 21:57 Odpovedať
 • Rose Tascher

  Tak to moc gratuluji :))

  10. októbra 2017 at 9:45 Odpovedať
 • Pavla Kopuetá

  Gratuluji, to je skvělé. To je důkaz toho, že děláš něco, co tě baví a přináší to něco druhým. to je základ úspěchu 🙂

  10. októbra 2017 at 10:55 Odpovedať
 • Sabi

  vyzeráš krásne, outfit je veľká pecka 🙂 k spolupráci gratulujem, je to naozaj pekný úspech 😉

  Sabi z blogu Beautiful savage

  10. októbra 2017 at 16:56 Odpovedať
 • Zuzka K

  Tak tomu sa povie úspech. Gratulujem. Jasné, ja sa snažím, aby blog napredoval, myslím, že ked človeka niečo bavi, tak sa takýmto veciam teší a snaží sa posuvat to čo robi rad vyššie a vyššie.

  10. októbra 2017 at 20:55 Odpovedať
 • Zuzi

  Gratulujem k takému skvelému úspechu ! 🙂 Je to ťažké presadiť sa medzi takou veľkou konkurenciou a je super, že tebe sa darí napredovať 🙂

  Ja sa snažím tiež opäť blog posunúť o niečo vyššie a znova ho rozbieham 🙂

  Accessoriesforbeauty

  10. októbra 2017 at 21:32 Odpovedať

Leave a Comment