Veronika pracuje v administratíve a chcela oživiť svoj šatník niečím ženským, moderným a elegantným. Podľa môjho názoru má super postavu, a preto si môže dovoliť zaexperimentovať napr. v outfite č.1 v podobe širokých nohavíc, ktoré jej super padnú nielen na páse, ale aj dĺžkovo. To, čo celý outfit ešte viac oživí sú ako môžte vidieť sandále výraznej cyklámenovej farby. Do toho sme zvolili už len jednoduchý biely top. Vhodnou voľbou by boli aj lodičky striebornej farby.
      Outfit č.2 Nakoľko sme sa otáčali dosť po biznis štýle odporučila som Veronike kvalitné, jednoduché, čierne lodičky na podpätku, ktoré sú elegantné a praktické zároveň. Šaty pôsobia sofistikovane svojím vzorom a strihom. Spolu s lodičkami tvoria elegantný look do práce aj na večer.
        Outfit č.3 Veronika je mladá, krásna baba, a preto považujem za viac ako vhodné, aby tento svoj pôvab vedela aj predať. Oblečenie dokáže niekedy urobiť veľa. Priliehavé, elegantné nohavice zvýrazňujú jej krivky a topánky na podpätku to všetko podčiarkujú. Kontrast žltej a ružovej je maximálne v kurze a z Veroniky je úplne iná baba 🙂

outfit č.1

unnamed (4)

outfit č. 2

unnamed (7)

outfit č.3

unnamed (5)

Toľko k včerajšiemu shoppingu. Čo hovoríte na môj styling? Páči sa vám niektorý z outfitov?
P.s. Touto cestou zároveň hľadám dalších, ktorí by si takéto módne poradenstvo chceli vyskúšať 🙂
Author

kjnvky

2 komentáre

  1. jejo super článok 🙂 najviac sa mi páči prvý outfit 🙂 druhé šaty sú tiež veľmi pekné, ale na biznis štýl mi prídu už dosť krátke, i keď verím tomu, že na také pekné nohy sa musí aj v office dobre pozerať :)))
    http://drewsbeauty.com/

  2. Dominika je šikovná a ambiciózna žienka, ktorá sa na nič nehrá a je spontánna ???? Je prajná a robí to, čo ju baví, preto jej moc držím palce ✊️Chcela som po dlhšom čase oživiť svoj šatník a poradiť typy a triky od nezávislej osoby, ktorá rozumie móde. Musím povedať, že som nadmieru spokojná ????????????Dominika vie podčiarknuť osobnosť človeka, vie čo sa komu hodí, vie poradiť rôzne kombinácie a má super nápady ????Rešpektuje človeka v čom sa cíti dobre a vie vyzdvihnúť to, čo je na ňom zaujímavé ????No a čo je úplne super – s Dominikou nakúpite za super ceny a kvalitne, pretože sa vyzná, je kreatívna a tvorivá???? Okrem toho si spríjemnite deň so srdečným človekom ❤️ Ďakujem moc ????

Write A Comment