PHOTOS BY: Erika Biskupičová

Mám pocit, že v poslednej dobe sa môj šatník mení o viac basic kúskov. Začala som byť viac vyberavá, prihliadam viac na materiál a skôr ako nejakú flitrovanú ľadvinku mi urobí radosť klasický pulóver z dobrého materiálu a hlavne V DOBROM STRIHU! Časom som si uvedomila, že človek nemusí mať na sebe nevšedné kombinácie nato, aby bol zaujímavý. Niekedy práve ten minimalizmus hovorí oveľa za viac.

Niekde som počula … že to, ako chodíme oblečení je odrazom toho, čo prežívame vo vnútri. A teda, ak človek chodí upravený, zjavne dbá aj o poriadok doma a v myšlienkach v hlave. Naopak ak človek o svoj vzhľad nedbá, je vcelku pravdepodobné, že sa nezaujíma ani o vlastný život a o to ako žije. Možno je to blud a možno na tom niečo pravdy je. A tak ako sa snažím v sebe udržiavať harmóniu, mám pocit, že sa mi zčasti ,,prenáša“ aj do obliekania. Už na sebe tak často nevídam niečo preplácané, ukričané, nedajbože výstredné a som zato úprimne rada, pretože takto sa cítim vyrovnanejšia.

Bunda Bershka

Presne v tomto duchu zmýšľania som si túto jeseň kúpila tento béžový kabát a bordovú koženú bundu, ktorú mám na sebe v dnešnom príspevku. Pri výbere oboch boli kritériami hlavne strih a materiál. Nakoľko som nízka, nie hocijaká dĺžka mi vyhovuje. Niektoré postavu skracujú, iné ju deformujú (UNI veľkosti). Musela som si zopár strihov vyskúšať, aby som vedela, ktorý mojej postave sadne najlepšie. Na tejto bunde sa mi páči, že tým, že je len do pása, dovoľuje mu viac vyniknúť. A v kombinácii s nohavicami s vysokým pásom možno o to viac. Smutné je na tom je len to, že si ju môžem užiť len do obdobia, kým nezačne byť chladnejšie. Potom už by som kríže nerada riskovala.

tenisky ABOUT YOU, ruksak House (kúpený už dávno), nohavice Tally Weijl

tričko Bershka

Rozhodujúca pri výbere bola pre mňa aj farba tejto bundy. Od začiatku jesene mám chuť skôr na jesenné (zemité) farby, nič jarné. Táto bordová farba na mňa inak túto jeseň zapôsobila asi dvojnásobne, pretože v tejto istej farbe som si nedávno kúpila aj túto mikinu, ktorú ste už mali možnosť vidieť na Instagrame. Outfit som podčiarkla basic tričkom s bordovými rukávmi a teniskami značky Vans, ktoré svojím štýlom podľa mňa skvelo do outfitu zapadajú. Ako sa vám outfit páči?

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment