Aj vy ste to zažili? Prečo tá spolužiačka chodí po toľkých výletoch, je vždy super oblečená, má dokonalú pleť, má toľko známych, toľké možnosti… Ako to, že my ostatní toľko nemáme? Aj vy ste si túto otázku kládli neraz? Myslím si, že odpoveďou je len uhol pohľadu. Osobne sa riadim tým, kto si ako zariadi tak má a s akými ľuďmi sa stretáva taký je. Ak jednoducho máte pocit, že niekto je úspešnejší ako vy, vy tam môžete byť tiež. Stačí len nebyť lenivý. Niekedy tie na pohľad najobtiažnejšie veci sú nakoniec nič v porovnaní s inými. Je dôležité určiť si cieľ a ísť si pevne za ním, len tak sa dá dôjsť tam kam sa chceme dostať. Tí pekní sa nám len zdajú byť pekní, no v skutočnosti sú len vyrovnaní, spokojní s vlastným životom, nezúfajú aký by ich život mohol byť, ale žijú ho, lebo jednoducho si to tak zaumienili. Nikdy žiadna pekná tvárička nestačila k tomu, aby sa niekto nejak výrazne presadil. Ak sa mýlim tak ma opravte. Je krásne pozorovať ľudí, ktorím sa darí, no ešte lepšie byť nimi.

K outfitu. Nedávno som sa pristihla pri tom, ako sa v opätkoch vlastne cítim dobre. Predtým som sa kvôli tomu, že pútajú pozornosť nemohla v nich poriadne uvoľniť, no teraz sa v nich cítim akosi sebavedomejšie. Trend odhalených pliec na tričku je už nejakú tú dobu tu a pôsobí celkom žensky. Aj napriek vlnkám, ktoré lemujú odhalené plecia pôsobí celý outfit elegantne. Čiernej koženej sukni som sa dosť dlhý čas stránila, lebo tou svojou kožou na mňa pôsobila extravagantne, no ako mi prišla domov a vyskúšala som si ju, hneď som si ju obľúbila a prišla som nato o koľko veľa som prišla, že som ju doteraz nemala. Lebo sa v nej cítim nielenže super, ale dá sa nosiť k dosť veľa outfitom, nielen k opätkom, ale aj k teniskám, čo vám ukážem v ďalšom príspevku. Typ čiernej malej kabelky so zlatou ma tiež upútal svojim dizajnom a tak som zháňala a zháňala až sa mi ju podarilo nájsť a momentálne ju nosím dosť nakoľko ako viete čierna sa hodí takmer ku všetkému. Béžové resp. telové lodičky sú u mňa alfa omega. Keď už neviete, čo si k tým, ktorým šatom, sukni obuť.. takéto telové lodičky to vedia pekne zachrániť. Ak sa vám už taká situácia stala tak viete. Nakoľko som sa v tomto outfite cítila dosť dobre zaujíma ma váš názor z pohľadu ,,z vonka“ či vás zaujal, či sa mi hodí, poprípade ak sa vám niečo nepáči tak čo 🙂

Btw: ak sa vám moje články a outfity páčia, môžte ma podporiť v súťaži bloger roka TU 🙂

unnamed (8)

tričko H&M (nájdete aktuálne)

unnamed (5)

kabelka Bonprix

unnamed (7) unnamed (1)

slnečné okuliare Stradivarius

unnamed (3)

sukňa trendovo.sk, lodičky Bonprix

unnamed (1) unnamed

Author

kjnvky

3 komentáre

  1. Na fotkách ti to moc sluší. Líbí se mi outfit , ale nejvíce ty lodičky – luxusní! 🙂

  2. Máš pravdu, záleží jak si to my uděláme a když člověk chce, může se i on sám cítit krásný, úspěšný a tak dále. Vše záleží na našich cílech a na tom, jak se k tomu postavíme. 🙂 Outfit hodnotím na jedničku, je skvělý, elegantní, nic bych mu nevytkla a kožené věci mám moc ráda.:)

    Somethingbykate

Write A Comment