Ahojte už dávnejšie som Vám chcela napísať o tejto dlhej sukni. Dlho som hľadala nejakú, no vzhľadom nato, že nie som najvyššia (a pri pomyslení, že by mi možno tak nesedela) som jej nedávala veľkú šancu. No jedného krásneho dňa som navštívila Pull Bear a tam na mňa svietila ona – krásna, žltá, z príjemného materiálu, cenovo nie až tak nedostupná a tak som šla do toho!
Tento outfit síce nie je inšpirácia na jesenný outfit, no keďže je to jeden z mojich najobľúbenejších musela som ho pridať. V Pull Bear som narazila aj na tieto hnedé sandále na platforme a poviem vám nosia sa mi ú-ž-a-s-n-e!
K tomuto outfitu som navolila výraznejší náhrdelník, ktorý som si kúpila v Tally Weijl. Takisto je jeden z mojich najobľúbenejších, bol síce drahší, no nebanujem. Milými sú v tomto prípade aj naušničky taktiež v podobe perličiek.
Fotiť sme boli v Bratislave v uličkách starého mesta. Za fotky ďakujem Michalovi Rausovi. Omnoho ľahľšie sa fotí keď jej aj fotograf nápaditý.
Líčenie som zvolila veľmi jemné ako môžte vidieť. Tento účes som si urobila pomocou tej vlasovej špongie, vďaka nej som mala účes urobený za 3 minúty maximálne 🙂
Kabelku mám z dovolenky. Je v podobe značkovej kabelky Prada. Nosím ju veľmi rada, pretože sa dá nosiť na dva spôsoby – do ruky alebo cez telo.
Moje nikdy nekončiace zlaté hodinky Michael Kors sú mojou skoro každedennou rutinou. Teším sa z nich vždy keď ich mám na sebe. Jednoduché biele tielko mám z HM a myslím, že bolo najvhodnejou možno voľbou k tejto sukni.
Ďakujem vám za čítanosť môjho fashion blogu. Veľmi si to vážim, ak som vás niečím inšpirovala dajte vedieť čím.

 

Author

kjnvky

21 komentárov

  1. nie si sama, mne tiež 🙁 ale tak, treba ísť ďalej.. a jeseň je momentálne veľmi krásna farebná s pre mňa veeeľa nových nápadov 😉

  2. outfit je moc hezký, ale není to moc můj styl 🙂 Já moc nesnesu holá ramena, každopádně tobě to hrozně sekne! Už se těším na nějaký podzimní look 🙂

  3. škoda že už na ní není počasí, je krásná a hned bych brala těch 30 stupňů, na kterých tento post vypadá 🙂

Write A Comment