Vždy pri písaní nového článku som sa doteraz zameriavala, hlavne nato, aby boli fotky ako tak dobré, no vždy som zabúdala na obsah a tématiku a kládla som ich až na druhú koľaj. U jednej blogerky som objavila, že dokáže písať o zaujímavých témach v oblasti módy a zistila som, že to je to, čo môjmu blogu chýba.  Tak veľmi sa sústredím na fotky, že zabúdam na ostatné.

             A tak dnes prinášam článok, tip, ktorý by mohol byť pre vás užitočný, lepší je taktiež skrz to, že je aktuálny a teda týka sa momentálne prebiehajúcich zliav v obchodných centrách.

            Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí si radšej počkajú na zľavy a vtedy si doprajú viac oblečka vitajte v klube. Som skúpa dať za tričko napríklad aj 10 eur a tak aj ja si radšej pokupujem tričká po 3 eurá a vôbec mi nevadí, že je to len raz za čas. V stredu som sa teda rozhodla, že vyrazím do obchodného centra a urobím vám taký malý prieskum, čo sa v obchodoch dá momentálne nájsť aj za aké ceny, aby aj tí čo obchodné centrá nemajú po ruke a neocitajú sa tam často videli a dozvedeli sa, či sa do nich momentálne oplatí vyraziť.

        Prieskum som robila v Centrali v Bratislave. Čo sa týka cien našla som veľa zľavneného oblečenia, čo ma však iritovalo bol chaos, neporiadok a dlhé rady za pokladňami. Keďže máme momentálne celé leto pred sebou zameriavala som sa viac menej len na letné kúsky. Napríklad také tielka sa okolo 3 eur dali kľudne nájsť a taktiež sandále bez opätku na von. Aj Zara, ktorá je možno na niekoho pomery drahá sa v nej momentálne dajú vyčíhať kúsky, ktoré by ste si za inak normálnu cenu určite nekúpili. Práve v tomto čase sa oplatí ísť aj do tých drahších obchodov, lebo sa dá natrafiť na kúsky, aké nemajú všade a vďaka tomu môžme byť originálnejšie. Ak nemáte momentálne žiadne plány na víkend, oplatí sa teraz vyraziť do obchodov a očíhať to tam, kým to nie je ešte akotak prebraté. Možno lepšie urobiť teraz jeden väčší nákup pred letom, keď sa to oplatí a celé leto už nemusíte mať stresy, že si nebudete mať, čo obliecť. To, čo som si pokupovala ja vám postupne ukážem na Instagrame.

           Urobila som aj zopár ilustračných foto ako dôkaz, že zľavy momentálne naozaj prebiehajú ako aj zhruba ceny, čo koľko stojí a čo sa mi celkom páčilo, do čoho by som išla.

unnamed (13)

unnamed (8)

sandále CCC

unnamed (14)

lodičky ZARA

unnamed (10)

unnamed (11)

kardigán New Yorker

unnamed (12)

Toľko posolstva odo mňa, čo všetko ešte majú v zľave zistíte ak teraz do obchodov vyrazíte!

A ak by sa vám aj podarilo niečo utrafiť a teda, že vám tento článok pomohol budem určite rada ak mi dáte vedieť 🙂

Author

kjnvky

1 Comment

  1. Oh nie, toto som vidiet nemala :D, ja som zlavovy maniak, hoci sa snazim prave naopak zacat nakupovat skor mimo zliav a premyslene….zatial mi to vsak nejde :D, ale super clanok, do Ccc si isto pojdem pzriet nejake topanky 🙂
    LIFE IN PICTURES BY LU

Write A Comment