Verte či nie ľudia si naše ruky všímajú. Hovorí sa, že na základe rúk vidno nielen to, koľko má človek rokov, ale aj to ako k starostlivosti o seba pristupuje. Skúsili ste sa niekedy nad tým zamyslieť? Ak vidíte u niekoho zanedbané ruky, je veľmi pravdepodobné, že týmto istým spôsobom pristupuje aj k životu. Ak ma niekto pekné ruky a upravené nechty, môže to znamenať, že aj k svojmu životu sa stavia zodpovedne. 

dior vertis notino lak na nechty cerveny

Čo sa týka mňa a mojej starostlivosti o ruky – snažím sa ich mať vždy čisté, nakrémované a nechty upravené. Nemusím mať gelové nechty a nemusím mať nechty ani nalakované, aby som s nimi bola spokojná. Lak si dávam zväčša podľa nálady. Všimla som si však, že vždy začiatkom zimy zvyknem mať náladu na nechty farieb: karmínovo červená, hnedá a čierna. Ikeď som už skúšala mnoho značiek lakov, vždy ma lákalo vyskúšať nejakú drahšiu. Zaujímalo ma či sa cena rovná kvalite. Tentokrát som sa k tomu odhodlala a vyskúšala som Dior Vernis lak na nechty karmínovej farby. Pri jeho testovaní som sa snažila zachovať si nadhľad, aby ma ,,neopantal“ názor, že drahšie veci musia byť automaticky kvalitnejšie.

dior lak na nechty cerveny notino lesk

Momentálne ho už testujem zhruba tretí týždeň a môžem skonštatovať, že ma zaujal po viacerých stránkach. Tou najhlavnejšou je asi to, že stačí pretrieť necht iba jedenkrát a lak je krásne sýty. Nie je ho teda potrebné nanášať v niekoľkých vrstvách. Ďalej ma veľmi zaujal jeho lesk. U iných lakoch som bola zvyknutá nato, že lesk vydržal deň-dva. Pri tomto laku drží 3-4 dni, s čím som sa už nestretla naozaj dlho. Jeho ďalšími pozitívnymi vlastnosťami sú taktiež trvácnosť (drží naozaj dlho) a to, že rýchlo schne.  V neposlednom rade ma zaujal aj svojím vzhľadom. Ak ma už nejaký čas na Instagrame sledujete, tak viete, že rada vyhľadávam veci/miesta/produkty, ktoré sú vzhľadovo pekné a potom ich vzájomne stajlujem na fotky, tak aby to spolu pekne vyzeralo. Tento lak rozhodne k tým pekným veciam môžem zaradiť a teda ho na fotkách ešte určite uvidíte. Ak by som si na Notino mala vybrať iné farby z tohto radu, boli by to určite hnedej a nádhernej fialkovej farby. Skúšali ste už laky tejto značky? Prípadne, aké sú vaše skúsenosti s lakmi drahších značiek?

dior lak na nechty cerveny notino lesk

SLEDUJ MOJ INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment