Musím povedať, že nato, že si farbím vlasy na blond (korienky vždy zhruba každé 2 mesiace) a zaťažujem ich teda peroxidom musím dvakrát prihliadať nato ako ich zrovnať (dať dokopy), aby vyzerali aspoň trochu k svetu. Zo skúseností viem, že DOLEŽITÉ JE POZNAŤ VLASTNÉ VLASY. Vedieť kedy sú unavené, bez života, kedy ,,im je  naopak dobre“ a pod. Za posledný čas som počula celkom chvály na svoje vlasy (že vyzerajú dlhšie, hustejšie a zdravšie) a tí, ktorí ste ma videli a usúdili ste, že mi naozaj narástli by som rada predostretla ako sa o svoje vlasy starám a možno vás v niečom inšpirovala. Tu sú nejaké moje body v skratke:

  • Vlasy nosím väčšinou len v cope alebo zapletené, následne ich mám akokeby pružnejšie, neunavené, nie sú tak vysilené
  • nežehlím si ich a nefénujem, nenosím ich ,,pokrčené“ v gumičke, aby sa nelámali, nepoužívam laky
  • používam L’ORÉAL PARIS Elseve Total Repair 5 regeneračný balzam pre poškodené vlasy, ktorý si dávam nie od korienkov vlasov ale zhruba až tak 3 cm od korienkov, aby vlasy nepôsobili ,,spľasnuto“ na hlave alebo aby sa rýchlo neumastili. Zvyšok vlasov balzam krásne ozdraví, zcelí vlas … Vyskúšala som už mnoho balzámov a rôznych prípravkov, no tento na poškodené vlasy sa mi osvedčil najviac a dôkazom toho je aj dlhý čas, aký ho už používam. Okrem toho, celkom dobrá rada: zatiaľ najlacnejšie ma vyjde na notino.sk iba za 3 eurá až za 400 ml balenie. Čo je pre mňa maximálne super, pretože rada ušetrím.

 

Keď si tento balzám nanesiem chvíľu počkám kým sa vstrebe, čiže hneď nezmývam. Na záver by som rada by som opomenula, že vlasy som si kvôli tomuto príspevku nejak špeciálne neupravovala, pretože som vám ich chcela ukázať také aké ich naozaj mám. Nevyžehľovala som, dokonca sú 2 dni neumyté, akurát, čo som ich len prečesala. Čo hovoríte na tento príspevok? Radi ste si prečítali? Priniesol vám niečo nové? Budem rada keď mi dáte vedieť do komentárov 🙂

o novinkách s môjho beauty a fashion života sleduj môj Instagram: dezire.eu

Author

kjnvky

2 komentáre

  1. Dělám to stejné co ty a asi to vážně funguje. Já mám vlasy po prsa a vyrostly mi za rok z mikáda do téhle délky.

    • Dominika Makarova Reply

      Super! Aspoň je vidieť, že v tom nie je nejaký fígeľ 🙂 a že sa to dá naozaj aj jednoducho 🙂

Write A Comment