Pri mojej práci, pri mojom neustálom behaní z miesta na miesto vyhľadávam také líčiace produkty, ktoré sú kvalitné (nepotrebujem ich každú chvíľu dopĺňať) také, čo vydržia, sú podľa možnosti skladné a tiež cenovo dostupné. Líčenie mám rada skôr jednoduché také, ktorým príliš nepútam pozornosť. Neutrácam naň veľa, dokonca niektorým produktom (podotýkam drogérkovým) som verná roky,  doteraz ma nesklamali, a preto by som vám rada dala o nich vedieť.

Jedným z  nich je veľmi ospevovaný CATRICE Camouflage tekutý korektor. Nielenže ním zakryjem nedostatky, ale často mi poslúži aj ako make up, keďže jeden z jeho odtieňov je presne v odtieni mojej pleti. Má veľmi vysokú kryciu schopnosť, dlho vydrží a ľahko sa nanáša – čo viac si od neho môžem priať?

Ďalším super produktom, ktorý už tiež používam nejaký čas je šprirála dodávajúca objem od Miss Sporty. Vytvorí naozaj veľké, dlhé, husté a čierne riasy a to je to, čo ja od špirály vyžadujem. Kúpila som ju myslím len za 3,89€.

Tretím produktom do 5 eur, ktorý som nesmierne rada, že som objavila je CATRICE Slim’Matic vodeodolná ceruzka na obočie, s ktorou sa dá krásne ,,vytieňovať“ predná strana obočia – od nosa, tak, že obočie nevyzerá umelo. Osobne som nikdy nevedela ako to tie baby robia, že ho spredu dokážu mať tak pekne vytieňované a tak som nad tým stále dumala. Dlho som objavovala až som nakoniec prišla na túto ceruzku, s ktorou som zistila, že sa to dá. Vďaka tomu, že je taká tenká dokreslíte chýbajúce chĺpky a obočie vykreslíte/vytvarujete do tvaru aký sa vám páči.

Plusom všetkých týchto produktov je, že mi v kabelke nezaberú veľa miesta a tak si ich beriem hocikedy so sebou. Ak vás produkty zaujali, lacnejšie ich kúpite na notino.sk, odkiaľ ich mám aj ja. Máte aj vy nejaké topky za pár eur, ktoré ste nanajvýš rady, že ste objavili? Prípadne máte skúsenosť s niektorou z týchto? 🙂

všetko o mojich beauty a fashion novinkách sleduj na dezire.eu

Author

kjnvky

3 komentáre

  1. Tekutý jsem letos pořídila poprvé, ale od Trend It Up. Přijde mi, že mám suchou pokožku. Asi vyzkouším tento od Catrice.
    Tuto řasenku si hodně chválí, le já ji zatím neozkoušela 🙂

Write A Comment