Župany. Wtf? Čo už len tá dnešná móda neprinesie? Okrem, toho že niektorý typ spodného prádla sa už dnes nosí ako normal vrchný diel, teraz moderné sieťované pančuchy mi pri prvom kuku pôsobili dosť excentricky, viac ako zvodne a teraz sú už bežnou súčasťou outfitu 15ročných dievčat. Hmmm…. Móda ide dopredu, dalo by sa povedať, že sa rúti a aby bola zaujímavá a pútala, návrhári vymýšľajú, čo najabsurdnejšie veci. Nech sa páči dnes je tu ,,župan“ alebo inak kimono. Vraj za normálnych okolností len ráno keď vstanete ku káve? Uhmm s takýmto názorom by ste už dávno nepochodili! Ako typická trendsetterka aj mňa tento boom ohúril a tak prichádzam s inšpiráciou ako sa tento župan (pôvodne na nosenie na doma), dá nosiť von normal medzi ľudí a ani sa zato nehanbiť.

unnamed (4)

photos by: Zuzana Madarászová

unnamed

Kimono DESIRÉ

Neverili by ste ako toto kimono dobre vyzerá s elegantnými topánkami na podpätku a s nenormálnymi slnečnými okuliarmi! Len tak pre inšpiráciu skúste nakuknúť SEM. Najlepšie na ňom je, že jediné čo potrebujete, aby kimono vyniklo je jednoduché oblečko – tak ako som zvolila aj ja. Obyčajné rifľové kraťasy a biele tielko. Ak zvolíte aj doplnky je to už o vyšperkovaní outfitu, no už bez toho dokáže byť outfit krásny. Bola by som veľmi rada ak by sa mi podarilo vám ho nafotiť aj s tými vysokými topánkami ak niečo bude, nájdete to určite na mojom Insta. Konkrétne toto kimono je možné si kúpiť aj práve teraz na mojom eshope DESIRÉ. Ak sa ti páči dlho neváhaj, mám ho len jedno.

unnamed (1)

Kabelka H&M

Keďže som tento outfit chcela uhrať aj do tak trochu festivalového štýlu, nechcela som sa hrať s rôznymi komerčne a značkovo vyzerajúcimi kabelkami, preto som zvolila tú najjednoduchšiu možnú alternatívu aká len existuje a to v prírodne vyzerajúcej slamennej podobe. Nachytala som ju v zľave za 5 ewry v HM. Myslím, že outfitu dodáva to svoje svojím materiálom. Ak by som zvolila ruksak nemuselo by to až tak ,,hrať“ s aj tak trochu elegantne vyzerajúcim kimonom, preto táto kabelka a preto konkrétne takáto.

IMG_8531u

IMG_9533

Choker DESIRÉ

Rozmýšľala som či už s tým chokrom nebudem mať na sebe tých doplnkov až až, ale nakoniec ma predsa len presvedčil, pretože aj tento choker má v sebe niečo (asi to krajkové :D) čím je outfit ešte viac zaujímavejší. Navyše krajka a lesklý materiál kimona sa k sebe celkom majú, hrajú v jednej línií jemnosti, čiže vie dodať outfitu to svoje. Tento choker si môžeš taktiež kúpiť na mojom eshope DESIRÉ.

IMG_8540u

IMG_8445u

unnamed (2)

Sandále CCC

Nakoľko som chcela, aby v tomto outfite vyniklo kimono, nebolo už treba preháňať to s obuvou. Keďže ide o letný outfit a outfit viac menej voľný, zvolila som sandále bez opätku. Do karát mi prihráva ich farba a tvar, ktoré celý outfit  nerušia, práve naopak tou svojou jednoduchosťou ho príjemne dotvárajú. Neposledne ako som ich mala na sebe zistila som, že vďaka mäkučkej podrážke sú aj veľmi pohodlné a ak by som mala takýchto viac verila by som tomu, že ich nosím do zodratia. Už dávno som sa k nejakým takýmto papučkovým nedostala.

IMG_8525u

Čelenka H&M

Pri tejto čelenke som si vždy myslela, že sa nedá normal nosiť k outfitu, keď tak len na fotky a pod. No ako vnímam rôzne inšpirácie všímam si, že sa dá nosiť k outfitom a dokonca celkom slušne. Napr. veľmi pekne vynikne takto na vlasoch aj s obyčajnými rifľovými kraťasmi a bielym tričkom. V tomto prípade zoriginální celý outfit. Taktiež mi príde počas leta dosť aktuálna na rôzne festivaly a pod. nakoľko aj jej výzor pôsobí prírodne. Ide o jemný doplnok, nad ktorým netreba veľmi premýšľať, vie vyniknúť sám o sebe a nepreháňala by som to s ďalším dokombinovávaním (rušivým). Navyše teraz sa dajú kúpiť aj celkom za lacno vo výpredajoch ja som na túto natrafila tuším za 2 eurá.

IMG_8542u

Slnečné okuliare CCC

Napadlo by vás hľadať slnečné okuliare v CCC? Ja by som ich tam tiež nebola hľadala, keby som ich tam nebola zbadala. Prekvapila ma celkom ich ponuka, že sa dajú nájsť nielen obyč, ale aj  momentálne veľmi trendy okuliare. Zaujalo ma ich tam viac, no k tomuto outfitu som nehľadala elegantné, ale tak viac ,,neviazané“ a tie mi prišli tieto okrúhle. Plusom pri nich boli aj ružové sklá, ktoré outfit dokázali naozaj okoreniť. Veď posúďte.

IMG_8558u

Ako sa vám páči outfit? Máte doma kimono? Čo hovoríte na môj styling?

unnamed (3)

IMG_8575u

viac nových príspevkov nájdeš na mojom Instagrame: @dominikamakarova

Author

kjnvky

Write A Comment