Je pondelok, šesť hodín večer a ja som sa pred chvíľou vrátila po 4 dňoch z Barcelony. Okrem toho, že píšem tento príspevok premýšľam či sa ísť skôr vybaliť, dať oprať kopec prádla, poskladať prádlo, umyť riad alebo sa pripraviť na zajtra do práce. Avšak za tým všetkým si len povzdychnem a pokračujem ďalej v písaní. Myslím taktiež nato, čo všetko chcem okrem práce tento týždeň postíhať.  V utorok po práci ma čaká ošetrenie pleti. Mráz urobil svoje a moja citlivá pleť je na tom horšie ako kedykoľvek predtým. V čo však verím, že dobre dopadne.V stredu by som pre vás chcela nafotiť nový inšpiratívny outfit, na ktorý na už veľmi teším. V piatok hor sa po 3 týždňoch domov. Okrem iného – chystám sa na ples v Častkovciach a bolo by asi načase začať sa obzerať po nejakých šatách.

photos by: Patrícia Macová

Neviem či ste postrehli – no za posledný čas som si dala oddych od blogovania a Instagramu. Ak človek s tým neustále pracuje, môže sa stať, že mu to už prerastie cez hlavu. A potom nevie kadiaľ von … Na mňa to veľmi vplývalo a cítila som, že to nie je pre mňa to správne. Výrazne som teda obmedzila čas na sociálnych sieťach a začala viac žiť realitou. Po nejakom čase som sa cítila viac slobodnejšia a akokeby ,,odtrhnutá“ od toho všetkého. Pomohlo mi to uvedomiť si, že život nie je len o Instagrame. Momentálne cítim aspoň trochu slobodu. Miesto Instagramu trávim viac času s kamarátkami alebo pracujem na zlepšení svojej postavy. Dá sa povedať, že sa cítim konečne vyrovnanejšia.

Za posledný čas som prekonala svoju hanblivosť a kúpila si permanentku do fitka. Každý deň teda po práci chodím na bežiaci pás, po ktorom sa vždy cítim nie len fyzicky, ale aj psychicky lepšie. Neviem či mi to veľmi na váhe pomôže, no aspoň trochu pozastavím to priberanie počas zimy. A tým sa ukľudňujem.

zimné topánky CCC

Čo sa týka blogovania – dnes tu mám pre vás konečne outfitový príspevok, ktorý sa stal môjmu srdcu veľmi blízky. Je pre mňa cťou, že som ho mohla nafotiť s kabelkou od šikovnej slovenskej šperkárky Petra Toth, ktorú možno niektoré poznáte. Keďže kabelka je samo o sebe dosť výrazná zvolila som k nej takýto jednoduchý outfit. Ako sa vám pozdáva? 🙂

biely kožúšok Tally Weijl, biely rolák H&M

kabelka Petra Toth

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment