Last day v roku som sa rozhodla stráviť v Bratislave. Lákalo ma to aj preto, že som tam Silvestra ešte nikdy nezažila 🙁 A musím povedať, že bol minimáálne super! (ingrediencie: dobrí ľudia, dobrá atmoška, dobré oblečko, sranda, fotečky, pocity, dobre vykakana … atď.) Hej ľudia poklona! Mám za sebou rok plný zmien. Dobrých aj zlých. Škoda tých zlých, no disponujem názorom, že bez nich by sme si nevážili to dobré. Na svet v roku 2014 okrem nového oblečka prišli:

Noví ľudia…
Nová škola…
Nová láska…
Nový parfum… ( Channel som podviedla s Hugom Bossom, ale neľutujem)
Nové skúsenosti…

       Som rada za každého, koho som v roku 2014 spoznala aj za zážitky s nimi. Neľutujem nič, práve naopak posunuli ma ďalej a keby som to mala prežiť znova tak rada. Takže ďakujem! Bolo toho naozaj veľa a možno sa niekto v tomto nachádza ak toto číta.

Dúfam, že ste Silvester prežili. Ak áno tak naj ako sa len mohlo dať. Starý rok 2014 je za nami a nový rok 2015 so svojimi zážitkami pred nami!

Odporúčanie: – zoberte si zo života maximum toho, čo ponúka, hľadajte možnosti, ktoré iným unikajú pred očami a chopte sa príležitostí, ktoré iným pretekajú pomedzi prsty alebo si ich nevážia!

Prajem úspešný nový rok!

                                                                                                                         Dominika

Author

kjnvky

Write A Comment