Ako možno už niektorí viete na Facebooku som vás informovala, že som v časáku konkrétne v aktuálnom vydaní časopisu Šarm. Pre niekoho nič významné, no ja sa z toho veľmi teším (veď kto už má takú možnosť byť v časáku aspoň raz v živote) o to viac keď som ešte spomenutá v móde, čo bolo pre mňa ako módnu blogerku (zažiť to všetko) ešte väčším prínosom. Ak chcete vedieť aké zážitky som si odtiaľ priniesla čítajte ďalej.

 

 

 

 

   Bojový plán bol podobať sa na Khloe Kardashian a ešte pod záštitou vizážistky, stylistky a fotografky, no a ja som sa samozrejme cítila ako v siedmom nebi! Celý tento deň som si užívala všetci boli na mňa milí, nehrýzli, neublížili mi, nekopali ma …ochotne mi na všetko prikyvovali. Hneď ako som prišla na osudové miesto prvé čo som uvidela bol krásny premakaný ateliér taký ako som dovtedy videla len na fotkách. Keď som konečne zavrela ústa od údivu privítali ma dve milé baby a ja som vedela, že tento deň bude krásny. Ako blogerka vnímajúca beauty svet som Veroniku (vizážistku) vyšťavila otázkami čo s čím sa líči ako a prečo. Od stylistky Niny som si priniesla poznanie, že aj trenčkot vlastne žije, dá sa super kombinovať a nosiť do mesta. Fotenie prebehlo turbo rýchlo čo sa mi aj páčilo. Nebolo to únavné práve naopak veľmi sa mi to páčilo!
Ako sa vám páči výsledok ako ma nafotili? Išli by ste aj vy do toho?
Author

kjnvky

28 komentárov

  1. Vypadáš takměř stejně jako slavná hvězda vedle na fotce. Vizážistům se práce povedla a tobě to nesmírně sluší. Jako pro blogerku věřím že to byla hodně přínosná věc 🙂

  2. Great work!! You look sensational!! Love the all white outfit!! 🙂

Write A Comment