Necítim sa ako beauty blogger ani ako niekto, kto sa v beauty svete vyzná. Nepoznám tak všetky produkty a nemám ich ani preštudované od hlavy po päty. ČO, ALE VIEM, JE ponúknuť vám reálny názor a možno praktické rady a tipy, s ktorými sa pri používaní dekoratívnej kozmetiky v bežnom živote stretávam. Veľakrát som sa stretla s tým, že rady a názory od bežných dievčat mi často pomohli viac ako hocijaké reklamy. Dnes to teda skúsim aj ja.

Tak ako v móde, tak aj beauty produkty (novinky) veľmi rada skúšam. Najnovšie som sa vďaka blogovaniu dostala k veľmi užitočným produktom, s ktorými by som sa s vami rada podelila. Užitočné sú pre mňa hlavne preto, pretože tieto produkty môžem využiť tak ako na denné, tak aj na večerné líčenie, vydržia celý deň a nestoja ,,majland“.

V prípade spoločenských udalostí, zo skúsenosti viem, že menej je naozaj viac a jednoducho za tie roky skúšania všetkého možného, už viem, čo mi svedčí a v čom sa cítim dobre. Preto ani pri týchto udalostiach, to s make upom nepreháňam a ostávam verná klasike (make up, špirála, očná linka), maximálne doplním očné tiene, rúž a líčka.

notino selfie licenie loreal

Čo sa týka mojich bežných dní, často lietam od rána do večera a nemám čas sa pozastavovať či už náhodou linku nemám rozmazanú. Táto očná linka v pere od L’ORÉAL PARIS Tattoo Signature mi vydrží pekne nakreslená od rána do večera. Navyše manipulácia s perom je mi bližšia ako s tekutou linkou, pri ktorej som vždy mala pocit, že linka vyzerá ,,kostrbato“. Okrem toho (aj podľa názvu Tattoo) je viac ,,čiernejšia“ ako iné. Dokonca mám pocit, že bielka očí (a celkovo oči) pri nej vyniknú viac ako pri linkách, ktoré bývajú len ,,slabým odvarom“ čiernej.

L’ORÉAL PARIS Tattoo Signature očné linky v pere

Komu by sa nepáčili dlhé, oddelené, bez žmoliek, čierne a husté riasy? Mať takéto je môj sen. Každej špirále, ktorú som skúšala, niečo chýbalo a tak som si povedala, že prestanem hľadať. Do toho prišla táto od  L’ORÉAL PARIS Paradise Extatic predlžujúca riasenka pre extra objem s ktorou je manipulácia úplne o inom. ,,Na prvý šup“ (podotýkam ,,prvý šup“) nie opakovane! mi mihalnice pekne vyčeše, predĺži a zvýrazní. Po niekoľkých dňoch testovania môžem povedať, že sa mi riasy ani počas dňa nezliepajú a taktiež sa mi na nich netvoria žmolky. Teší ma, že mám konečne špirálu, ktorá mi normálne robí radosť.

 L’ORÉAL PARIS Paradise Extatic predlžujúca riasenka pre extra objem

Tato paletka L’ORÉAL PARIS Color Riche La Palette Nude je praktická ponukou odtieňov, ktorá mi stačí či už na denné – svetlejšie líčenie alebo na tmavšie – večerné. Mám rada zemité odtiene a myslím, že s týmito sa dá aj super vyhrať. Nedalo mi to a tieto tiene som už otestovala tiež. Mala som ich od doobedňajších hodín až do večera a bola som prekvapená, že stále držali, dokonca prežili aj dážď. S touto paletkou som si pomocou očných tieňov urobila taktiež kontúrovanie (viď na foto). S tmavšou hnedou som si prešla oblasť pod lícnymi kosťami a prstami rozotrela. To isté som urobila aj na častiach tváre: vrch čela a po bokoch nosa. So svetlým odtieňom som si zúžila nos prejdením štetcom po tej najužšej časti nosa. Ďalej som doplnila highlights do vnútorných kútikov očí, aby tak na svetlom podklade mohli krajšie vyniknúť.

L’ORÉAL PARIS Color Riche La Palette Nude paleta očných tieňov so zrkadielkom a aplikátorom

S lícenkou L’ORÉAL PARIS Le Blush som len prešla po líčkach a dopriala im tak zdravší a možno trochu dievčenský vzhľad pleti.

L’ORÉAL PARIS Le Blush lícenka

Rúž mením podľa nálady. Na foto mám síce iný, no tento teraz najčastejšie používam. Jeho odtieň mi na bežné dni príde tak akurát a zbytočne nevzbudzuje pozornosť.

V prípade, že vás tieto produkty zaujali alebo vzbudili vo vás zvedavosť, môžete si balíček produktov L’Oréal Paris kúpiť s 20% zľavou. Navyše touto kúpou sa zaradíte do súťaže o zájazd do Cannes, kde prebieha momentálne filmový festival. Čo hovoríte na produkty? Zaujalo vás niečo z nich?

pre viac info o mne sleduj môj Instagram: dezire.eu

Author

kjnvky

1 Comment

Write A Comment