Chystáte sa na lyžovačku a premýšľate, žeby ste si urobili zopár cute záberov v snehu? Pripravila som pre vás zopár bodov,  vďaka, ktorým by vaše fotky  mohli vyzerať o niečo lepšie ako inokedy.

  1. Paradňacká výstroj – neviem ako vám, ale vždy sa mi najviac páčilo farebné oblečenie na svahu a aj to lepšie vyzerá na fotke ako čierna alebo sivé nenápadné farby. Ak nemáš peniaze kupovať si takúto drahú bundu a oteplovačky skús to postupne a začni napr. čiapkou, niečo by sa ti mohlo zapáčiť napr. aj na tomto eshope.

2. Nie ako kyslá kapusta! – Na foto sa netvárime skysnuto, nudne, chce to skákať, výskať, jačať, behať, blázniť sa proste čokoľvek crazy a fotka bude mať úplne iné grády.

 

3. Momentky – foťte sa s kamošmi, s frajerom robte momentky a vymýšľajte – tieto fotky mávajú väčšinou najväčšiu odozvu, ľudia radi reagujú na to, čo im je blízke 😉

 

4. Mám sa malovať kvôli peknej selfie? Nie nie je to k životu nevyhnutné.  Ak sa vám nechce líčiť sa, dajte si len obyčajný BB krém (je ľahší ako make up a zakryje nedostatky, ktoré by vám na foto mohli prekážať) oči vyriešte crazy/feši slnečnými okuliarmi, na pery zvoľte rúž, ktorý vám na svahu nebude prekážať a s ktorý vašu selfie upgrejdne.

                          

5.nechce sa mi pri robení dobrej fotky stráviť hodinu: Rozmyslite si, či chcete viac ženskejšiu foto zo svahu alebo skôr veselú dievčenskú. Niekedy ísť jasne za jedným cieľom môže lepšie vyjsť ako kombinovať to. Príklad: v oversize veľkej lyžiarskej bunde asi ťažko ukážeme krivky, tak by bolo fajn si dopredu rozmyslieť o aký typ foto by ste chceli, bude to rýchlejšie a zbytočne nad robením foto nestrávite polku života.

                               

6. Potme nie! Ak si chceš urobiť dobrú selfie, veľkú úlohu zohráva svetlo, to znamená nájdi najlepšie možné svetlo, nakloníme sa k nemu a ideme! Najlepšie také svetlo, kde je celá tvár v svetle, ale tak je to na vás, v kreativite sa medze nekladú.

                    

Kopec super snehových foto, ktoré by ťa mohli inšpirovať a vďaka, ktorým by si mohol/mohla získať dosť dobrú spätnú odozvu nájdeš TU.  Budem rada keď mi dáte do komentárov vedieť či vám bol tento článok nápomocný a ak sa vám už podarilo urobiť nejaký snehový záber, na ktorí ste pyšní, sem s ním. Rada sa nechám taktiež inšpirovať 🙂

Author

kjnvky

1 Comment

Write A Comment