to top

Reči druhých ma ovplyvňovali v blogovaní

Úprimne – ešte nikdy som v blogovaní a vo výstrajaní v outfitoch nemala asi takú odvahu ako teraz. Vždy mi v tom hlavne bránili názory druhých a to ma dosť obmedzovalo v mojej tvorbe. Bála som sa, že keď postnem abnormálny outfit (rozumej nie až tak vhodný medzi ľudí), že budem ohováraná, na posmech a pod. Avšak neviem, čo sa stalo, ale akosi už vo mne nerezonuje strach zo zlého názoru u kohokoľvek. Pochopila som, že móda je naozaj len hra. Ako dievča z dediny, vždy som si dvakrát rozmyslela, čo si oblečiem do kostola, aby náhodou tá alebo ten nepoohováral – to vo mne zostalo a dlho pretrvávalo. Nech som robila čokoľvek nikdy som sa z pocitu (nezapáčenia sa) nedokázala ubrániť. Okrem toho vždy som bola názoru, že od módneho blogera sa očakáva, že prinesie niečo viac ako je len vzhľadovo na oko pekný ouftit. Zo svojich skúseností už viem,  že to chce viac hoci aj prehnaného, hoci aj nenositeľného, hoci nikdy nepredstaviteľného, no o čom by boli módne blogy ak nie o tomto 🙂 Či sa už s outfitom viete stotožniť alebo nie, toto je cesta blogovania, ktorou som sa vždy chcela uberať a konečne som na ňu nabrala odvahu. Tak mi držte palce nech mi to vydrží 🙂 Ak by ste inak chceli vedieť, čo mi pomohlo prekonať túto ,,krízu” dajte mi vedieť do komentárov a môžem o tom napísať v ďalšom článku.

photos by: GABRIELA UJCÁKOVÁ

strieborný kabát ZOOT

legíny ZOOT, lodičky ZOOT

čiapka DEZIRÉ, slnečné okuliare (fakt si nepamätám), crop sveter ZOOT

viac o mne na mojom Instagrame: dezire.eu

Dominika Makarova

 • Linda Pazderová

  Naprosto tě chápu. Pokud chceš něco takového dělat na vesnici, tak nesmíš koukat na lidi okolo. Ač nejsem fashion blogerka, tak i přesto jsem s těmi řečmi bojovala, ale nakonec jsem se to naučila neřešit.
  Jinak ty fotky jsou super a nádherné 🙂

  16. marca 2018 at 21:29 Odpovedať
 • Viki

  viem presne o čom hovoríš 🙂 tiež občas váham, či nejaký príbeh alebo článok postnúť..ale potom si povie A ČO!..v dnešnom svete, kde je bloger/vloger skoro každý, je veľmi dôležité sa odlíšiť 🙂 tento outfit je super 🙂 síce asi nie na bežný deň na slovensku, ale na módny blog určite 🙂

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  20. marca 2018 at 12:00 Odpovedať
 • Rose Tascher

  Všechno ok, ale ty červene boty už mi tam nesedí, je to moc překombinované. Zvolila bych jiné a pak by to byl top 🙂

  25. marca 2018 at 16:08 Odpovedať

Leave a Comment