Zdravíčko 🙂 Rozhodla som sa vám ukázať niečo málo jedného z mojich dvoch šatníkov. Pomyslela som si, že by to mohlo byť pre niektoré z vás, ktoré ma sledujete zaujímavé a možno ste aj zvedavé ako ja fungujem. Preštudovala som si nejaké zaujímavé témy ohľadne šatníkov a podľa nich som aj sformulovala tento príspevok. Tak môžme ísť nato 🙂

Čo v mojom šatníku nesmie chýbať?

Z oblečenia nesmú chýbať čierne legíny, ktoré nosím asi najčastejšie a takmer všade. Okrem toho sú to biele tričká, blúzky – dlhé, krátke, rôzny strihy, materiály – tých nikdy nemám dosť, pretože sa super kombinujú. Ďalej je to čierna koženková bunda, ktorá ma taktiež zachráni vždy keď to potrebujem. S kabeliek musím určite mať minimálne jednu väčšiu a jednu menšiu.

Čo najšialenejšie som si kúpila?

Asi tak dva -tri roky dozadu to boli obtiahnuté šaty vybíjané na prsiach, netuším kde som vtedy mohla mať rozum, ale na mieste určite nebol 😀 (tí čo ma poznajú možno si spomínate na fotky)

Ako často nakupujem?

Sranda je, že oblečenie, doplnky, topánky nenakupujem už vôbec. Pretože takmer všetko mi už dokáže zabezpečiť blog. A je to dosť super, nakoľko vďaka nemu si môžem často dopriať kúsky, na ktoré by som inak nemala. Veľa z nich môžete vidieť na fotkách.

Kde nakupujem?

Ak už predsa len sa rozhodnem ísť do obchodov, je mi jedno kde. Nemám problém ísť od sekáča, cez čínske obchody až k drahším. Som človek, ktorý sa v tomto dokáže maximálne prispôsobiť. Ak sa mi niečo páči je mi jedno odkiaľ to je. A na drahé značky si už vôbec nepotrpím, ak nejakú mám je to preto, že sa mi naozaj páči. Ak by som sa mala vyjadriť kde predsa len chodím najčastejšie, sú to asi shoppping centrá v BA, Laugarício v TN nemusím vôbec – podľa môjho názoru málo tovaru a všetko predražené. Najväčšia sranda, že nie raz sa mi stalo, že niektoré veci som v BA videla lacnejšie ako v TN. Takže asi tak 🙂

Čo neznášam nosiť?

Jednoznačne sú to rifle. Mám ich síce zopár, ale necítim sa v nich dobre. Väčšinou si ich dám len keď už fakt nemám na výber. Ak by som mala odpovedať na otázku prečo, tak je to klasika kvôli ženským komplexom 🙂 Mimochodom aj z tých málo riflí čo mám myslím, že asi dvoje alebo troje mám zo sekáča – tam mi jednoducho vždy sadnú akosi lepšie 😀

Kam s oblečením, ktoré už nenosím?

Väčšinou všetko oblečenie darujem do detského domova v Novom Meste nad Váhom. Častokrát je v tom aj veľa pekného oblečenia a je mi ľúto to vyhodiť a takto aspoň urobím radosť druhým.

Tak to by bolo asi v skratke – niečo málo z mojho šatníka. Ak by vás zaujímalo niečo viac kľudne napíšte rada poradím, pomôžem 🙂 Čo hovoríte na môj šatník? Páči sa vám niečo?

unnamed (12)unnamed (20)unnamed (18)

unnamed (21)

 

Author

kjnvky

9 komentárov

  1. podľa mňa máš krásny šatník, ja keď mám pravdu povedať ja čierne legíny nenosím vôbec nemám doma ani jedny. A zaujala ma otázka čo najšialenejšie si si kúpila tak ja priesvitnú bundu ;D

  2. Mně se líbí všechno a celkově tvůj styl ať už to máš zakoupené, nebo skrz blog, vybíráš si hezké kousky.:) Ale překvapilo mě,že toho máš v šatníku tak málo, nebo proti mě málo… moje skříň praská :D. Jinak na rifle také moc nejsem, když kalhoty, tak černé, nebo bílé… ale rifle vyloženě moc ne, neumím je kombinovat a připadá mi, že mi nesluší.

    Somethingbykate

  3. perfektne napísané 🙂 s jeansami to máš rovnako ako ja 😀
    super, že darovávaš oblečenie, tiež to robím a nosím ich do ubytovne pre sociálne slabších kúsok ako bývam 🙂

Write A Comment