V dnešnom článku som sa rozhodla podeliť sa s vami o to, čo robím keď neblogujem. Niektorí (čo ma vnímajú iba z fotiek alebo nepoznajú osobne) by si mohli myslieť, že nemám celé dni nič iné na práci len sa fotiť a vymýšľať nápady na nové fotky. Priznávam, robím aj to, no úprimne momentálne blogu venujem maximálne 20% z môjho života. Na jednej strane by som sa mu rada venovala aj viac, no na strane druhej sú veci dobre tak ako sú. Ak by som sa blogu venovala nonstop, prepadla by som mu úplne a viem, že to by dobré nebolo. Mám kopec iných aktivít, ktoré robím rovnako rada a ku ktorým sa vždy rada vraciam. Ktoré to sú sa dozviete v tomto článku:

  • pracujem – ok práca nie je aktivita, no aj tak. Je to určité časové obmedzenie na kreatívne tvorenie, hlavne keď ste v práci 5 dní v týždni, 8 hodín denne. A po práci ešte k tomu nie vždy je chuť niečo zmysluplné tvoriť hlavne keď už býva na fotky skoro tma. Snažím sa však držať názoru – keď sa chce, všetko sa dá.
  • chodím do fitka – mám rada starať sa o seba, pretože vtedy sa cítim vyrovnanejšia a spokojnejšia. Momentálne však mám pauzu, pretože už nejaký čas sa necítim byť dostatočne motivovaná tam ísť. Verím však, že to je len nejaké obdobie, ktoré ma čoskoro prejde.

Dnesnosim Bratislava móda oblečenie

PHOTOS BY: Marian Kalincik

  • chodím na výlety – nerada doma sedím. Prepáčte za výraz, ale ako sa hovorí: ,,mrle by ma zožrali“. Preto vždy keď sa dá (najčastejšie počas víkendov) ,,vypadnem“ niekam. Mám rada aj mesto aj prírodu. Milujem to, pretože zmena prostredia vždy dopomôže k odreagovaniu, zmene myšlienok a načerpaniu novej energie.
  • trávim čas s priateľmi –  kedysi som kamarátstva merala na kvanitu. Čím viac tým lepšie (typická puberťáčka). No chválabohu vyrástla som z toho a dnes už udržiavam vzťahy len s pár ľuďmi. S tými, ktorí mi zato naozaj stoja a s ktorými si rozumiem. S nimi je mi jedno či len tak niekde posedávame alebo sa mega bavíme, cítim sa s nimi super vždy.

Dnesnosim Bratislava móda oblečenie

sukňa Kik, topánky CCC

Ccc topánky dezire blog

kabát Answear, rolák H&M, sukňa Kik

  • čítam knihymilujem to ako pri knihe dokážem vypnúť. Ak mám chuť môžem čítať aj niekoľko hodín vkuse. Najviac ma dokáže nadchnúť motivačná literatúra. Občas si tie najzaujímavejšie myšlienky zvyknem zapisovať do mobilu.
  • vymýšľam nové outfity/témy na blogovanie – paradoxom je, že na tie najzaujímavejšie ,,narazím“ vždy vtedy keď neblogujem
  • som žienka domáca – chápem, že nato nevyzerám a polovica z vás mi to neuverí, no napríklad také upratovanie je pre mňa fakt veľký relax. Vždy si prečistím hlavu, utriedim myšlienky …  Dokonca už veľakrát sa stalo, že keď som sa mala rozhodnúť či radšej poskladať kopu prádla alebo písať blog, išla som radšej skladať prádlo. Pretože ak by som aj išla písať blog, ten neporiadok by ma natoľko iritoval, že by som sa na písanie blogu nedokázala sústrediť (vážne!) 😀

Takže toľko k mojím aktivitám mimo blogovania. Zaujalo vás niečo z toho? Dajte mi vedieť.

Najlepšie slovenské módne blogerky

Ďakujem CCC za sponzorovanie tohto príspevku.

Dnesnosim Bratislava móda oblečenie

Inšpiruj sa vianočnými instagramovými fotkami na: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment